Bir Annenin Günahı dizisi ne zaman başlıyor?

Kanal D’nin yapımını Limon Film, yapımcılığını Hayri Aslan’ın üstlendiği, başrollerini Özge Özberk, Musa Uzunlar, Mert Yazıcıoğlu, Emre Kınay, Simay Barlas ve Pamir Pekin paylaştığı 'Bir Annenin Günahı' dizisinin yayın tarihi belli oldu.

Bir Annenin Günahı dizisi ne zaman başlıyor? - Sayfa 1

Kanal D’nin yapımını Limon Yapım, yapımcılığını Hayri Aslan’ın üstlendiği dram türündeki dizisi “Bir Annenin Günahı”, 21 Kasım Cumartesi akşamı ilk bölümü ile ekrana gelecek.


114
Bir Annenin Günahı dizisi ne zaman başlıyor? - Sayfa 2

Kendi ayakları üzerinde duran ancak çocuğu için suç işlemek zorunda kalan bir annenin dramını işleyen dizide, “Kim bir başkası için kendi hayatını hiçe sayar?”, “Bir anne, bir baba çocuğu için neleri göze alır?” soruları bir kez daha tartışmaya açılacak.


214
Bir Annenin Günahı dizisi ne zaman başlıyor? - Sayfa 3

İddialı kadro

Bir Annenin Günahı’nda Özge Özberk, Musa Uzunlar, Emre Kınay, Pamir Pekin gibi deneyimli oyunculara Mert Yazıcıoğlu ve Simay Barlas gibi genç ve başarılı isimler eşlik ediyor. Dizide Mert Yazıcıoğlu’nun canlandırdığı Yusuf karakteriyle, Simay Barlas’ın oynadığı Yağmur arasında yaşanacak imkansız aşk da her yaştan izleyiciyi ekrana bağlayacak.


314
Bir Annenin Günahı dizisi ne zaman başlıyor? - Sayfa 4

Yönetmenliğini Filiz Gülmez Pakman’ın yaptığı, senaryosunu Özlem Atasoy ve Yeşim Aslan’ın kaleme aldığı “Bir Annenin Günahı”, 21 Kasım Cumartesi akşamı Kanal D’de...


414