Spor
28 Mayıs 2024 13:04 Son Güncelleme: 28 Mayıs 2024 13:10

Beşiktaş'ın yıldızı Salih Uçan'dan Hürriyet'in o haberine yalanlama geldi!

Süper Lig takımlarından Beşiktaş ile olan sözleşmesi sona eren Salih Uçan, Hürriyet'te "Salih Uçan içini döktü: Beşiktaş'tan para değil, adalet istedim" başlığı ile verilen haberin gerçeği yansıtmadığını söyledi...

Trendyol Süper Lig ekiplerinden Beşiktaş forması giyen ve sözleşmesi sona eren Salih Uçan, bugün Hürriyet'te İsmail Er imzalı haberin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

"Kimseye herhangi bir özel röportaj vermedim"

Sosyal medya hesabı Instagram üzerinden iddiaları yalanlayan milli futbolcu, "Kamuoyunun bilgisine. Bugün Hürriyet Gazetesi'nde "Salih Uçan içini döktü" başlığıyla yer alan haber gerçeği yansıtmamaktadır. Kimseye herhangi bir özel röportaj vermedim" ifadelerini kullandı.

Hürriyet’e konuştuğu iddia edilen Salih Uçan'ın açıklamaları şu şekildeydi:

"Kimse yanlış anlamasın, eski başkan Ahmet Nur Çebi’den de, şimdiki yönetimden de kesinlikle bir para talebim olmadı. Sadece adaletli bir gelir dağılımı olması gerektiğini belirttim. Konyaspor’dan aldıkları Amir Hadziahmetovic’e yılda 1 milyon 200 bin Euro verdiler. ‘Ben, 250 bin Euro’ya oynuyorum’ dedim. Hepsi bu. Bugüne dek ayrılmayı hiç düşünmedim fakat sezon bitmesine rağmen hiçbir yönetici kalmam konusunda bir girişimde bulunmadı."