Spor
29 Haz 2022 13:08 Son Güncelleme: 29 Haz 2022 13:15

Beşiktaş’ın iletişim direktörü Bülent Ülgen görevinden ayrıldı

Geçen sezon başında Siyah-Beyazlı kulüpte İletişim Direktörlüğü'ne getirilen Bülent Ülgen'in yolları Beşiktaş'la ayrıldı.

Sürpriz şekilde gelişen ayrılığın arkasında Bülent Ülgen'in, Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ile fikir ayrılığı yaşadığı camiada seslendiriliyor.

ÇEBİ YÖNETİMİ DEĞİRMEN GİBİ

Ahmet Nur Çebi yönetiminde İletişim Direktörlüğü görevindeki sirkülasyon dikkat çekti.

Görev süresi boyunca Çebi, Armağan Pekkaya, Yiğiter Uluğ, Buğra Kaan Süer, Erol Kaynar, Ertuğrul Akgündüz ve son olarak da Bülent Ülgen'le çalıştı.

İşte Çebi yönetiminde görev yapan İletişim Direktörleri:

Armağan Pekkaya

Yiğiter Uluğ

Buğra Kaan Süer

Erol Kaynar

Ertuğrul Akgündüz

Bülent Ülgen

BÜLENT ÜLGEN KİMDİR

1976 yılında İstanbul’da doğdu. Mesleğe ilk adımı 17 yaşında Kanal D’de attı. 21 yıllık televizyonculuk kariyerinde; Kanal 6, HBB, Show TV, Star TV, TGRT, Cine5 ve D-Smart gibi yayın kuruluşlarında çalıştı. FOX TV ve Kanaltürk TV’de spor direktörlüğü yapan Ülgen, bir yıl da Kanaltürk TV program müdürlüğü yaptı. İki sezon boyunca Sergen Yalçın ve Bilgin Gökberk ile ‘Top Bizde’ programını yapan Bülent Ülgen, La Liga ve Premier League maçlarında uzun yıllar spikerlik yaptı. BJK TV'de Genel Müdür olarak görev aldı. TRTSpor’da Dünya Kupası boyunca ‘Kupa Anatomi’ isimli programın yapımcılığını ve sunuculuğunu üstlenen Bülent Ülgen, iyi derecede ingilizce bilmektedir. 9 yıllık evli olan Ülgen’in Elif Buse isimli bir kız çocuğu vardır.