Magazin
21 Mar 2021 11:03 Son Güncelleme: 21 Mar 2021 11:38

Berrak Tüzünataç o isimle yemeğe çıkmak istiyor! Bunu duyan şaşırıyor

Uraz Kaygılaroğlu ile aşk yaşamaya başlayan Berrak Tüzünataç, "Birini yemeğe çağırma hakkınız olsa kimi seçerdiniz?" sorusuna duyanları şaşırtan bir cevap verdi. Tüzünataç, dünyaca ünlü o kişiyi yemeğe davet edeceğini söyledi. Neden mi?

Google Haberlere Abone ol

Berrak Tüzünataç, yeni aşka yelken açtığı şu günlerde kendisine gelen “Birini yemeğe çağırma hakkınız olsa kimi seçerdiniz?” sorusuna dikkat çeken bir cevap verdi.

Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile ilişkilerinin ilk kareleri medyaya düşerken, Berrak Tüzanataç Magnet dergisi için özel fotoğraflar çektirdi.

Berrak Tüzünataç, Magnet dergisinin fotoğraf çekiminde, ‘Düşler, Tutkular ve Suçlar’dan yola çıkarak Milo Venüsü heykeli oldu.

Oyuncu, “Birini yemeğe çağırma hakkınız olsa kimi seçerdiniz?” sorusuna duyanları şaşırtan bir cevap verdi. Tüzanataç, dünyaca ünlü kahin Baba Vanga ile yemek yemek istediğini söyledi.

Tüzanataç “Bulgaristan’da yaşayan kâhin bir kadın varmış, Baba Vanga... Ya da Nostradamus... Gelecekle ilgili öngörülerini paylaşacak, kendini ispatlamış iyi bir kâhini çağırırdım.” dedi.