Gündem
15 Mayıs 2020 09:20 Son Güncelleme: 15 Mayıs 2020 09:25

Berna Laçin'den Turkuvaz Grubu'na suç duyurusu

Berna Laçin'in yer aldığı hiçbir reklamı yayınlamayacağını açıklamasının ardından ünlü oyuncu ve yazar Berna Laçin'den medya grubuna cevap gecikmedi. Berna Laçin grup hakkında suç duyurusunda bulunacak.

Turkuvaz Medya Grubu dün, Berna Laçin'in yer aldığı hiçbir reklamı yayınlamayacağını açıklamıştı. Ünlü oyuncu Berna Laçin, bu açıklamasının ardından Turkuvaz Medya Grubu hakkında suç duyurusunda bulunacak.

Berna Laçin konuyla ilgili şu açıklamaları yaptı:

"Bu açıklama ile ilgili suç duyurusunda bulunacağımı kamu oyuna bildiririm! Hakkımdaki suçlamaların tamamı yalandır! Başörtüsü yasağını desteklediğime dair uydurma iddia, kamuyu aldatmak ve iftira atmaktır! Not: Benimle ilgili tek bir mahkeme, suç, ceza ve soruşturma yoktur.

Sadece başörtüsü değil her konuda özgürlükten taraf durduğum ortadadır. Başörtüsü ile ilgili her fırsatta kadınların özgür seçimlerinden yana olduğunu dile getirdim. Bugüne kadar böyle çirkin bir dedikodu ve iftira ile hiç karşılaşmadım.
@TurkuvazMedyaHR derhal tekzip etmelidir!

Çok yalan,saptırma haberle karşılaştım ama bin yol önce önce kalkmış “Başörtü Yasağı”nı desteklemek gibi saçma ve uydurma bir suçlama karşısında ben bile şaşırdım. Kötülük ve yalan sınır tanımıyor. Pek aldırmam normalde ama bu defa çizgi çok aşıldı! #ATV #TurkuvazMedya #sabah

3 gün önce basın toplantıma katılan,yeni projemin haberini haberi yapan,beni yayınlayan Sabah-ATV Türkuvaz M. Bugün ortada hiçbir şey yokken,geçmişe dönük iftira ve mesnetsiz iddialarda bulunmuştur. Bu suni gündemin parçası olmamak için konuyu kapatıyorum ve hukuka başvuruyorum."