Beren Saat ile Kenan Doğulu yeniden mi ayrıldı? Bu kez net konuştu!

Atiye dizisinin yıldızı Beren Saat yine evliliğindeki kriz ile gündeme geldi. Kenan Doğulu, bu sefer çıkan haber hakkında konuşmaktan kaçmadı, iddialara gülerek cevap verdi.

Beren Saat ile Kenan Doğulu yeniden mi ayrıldı? Bu kez net konuştu! - Sayfa 1

2014 yılında mutlu birlikteliklerini nikah masasına taşıyan Beren Saat ve Kenan Doğulu, geçtiğimiz yıl oldukça zorlu zamanlar geçirmiş, ikilinin evliliklerinde çatlaklar oluşmuştu. 2019 yılının sonlarına doğru ise evliliklerini ancak toparlayabilen ünlü çiftin, yeniden evliliğinde kriz çıktığı iddia edildi.


116
Beren Saat ile Kenan Doğulu yeniden mi ayrıldı? Bu kez net konuştu! - Sayfa 2

Özel hayatları ile ilgili konuşmayan ve evliliklerine ihanetin karıştığı söylenen Kenan Doğulu ve Beren Saat çifti, iddalar karşısında genel olarak sessiz kaldı. Doğulu ise bu sessizliği bozan kişi oldu.


216
Beren Saat ile Kenan Doğulu yeniden mi ayrıldı? Bu kez net konuştu! - Sayfa 3

Ünlü şarkıcı Kenan Doğulu, dün akşam Etiler'de bir mekandan çıkarken görüntülendi. Bir hayli keyifli olan Kenan Doğulu, eşi Beren Saat ile hakkında çıkan ayrılık iddialarına son noktayı koydu.


316
Beren Saat ile Kenan Doğulu yeniden mi ayrıldı? Bu kez net konuştu! - Sayfa 4

Uçankuş'a konuşan Doğulu, "Biz valla çıkan haberleri gülerek takip ediyoruz. Öyle bir şey yok arkadaşlar. Olursa zaten haberiniz olur" dedi.


416