Televizyon
28 Eki 2015 13:06 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 18:08

Bengü Türk'ten Kanaltürk ve Bugün'e açık çağrı! “Jeneriğini ve konuklarını al gel”

Bengü Türk televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Murat İde, polis baskınına uğrayan İpek Medya'ya destek oldu.

Google Haberlere Abone ol
Bengü Türk televizyonu Genel Yayın Yönetmeni Murat İde, Kanaltürk ve Bugün operasyonunun ardından anlamlı bir davette bulundu.

Kanaltürk ve Bugün televizyonlarındaki programları durdurulan meslektaşlarına “Bengü Türk ekranı, doğruları dillendirmek adına Büyük Türk Milleti'nin her ferdinin hizmetindedir” dedi.

Bunun sadece bir meslek dayanışması olmadığını ifade eden İde,“Dün zulme sessiz kalmanın bedelini bugün milletin her ferdi ödüyor. Dün yapılan yanlışın karşılığı bugün doğruyu, doğru şekilde ifade etmek olmalıdır. Türk milletinin sesi olan Bengü Türk Televizyonu, iktidar hırsına ve zulme maruz kalan gazetecilere ekranını açarak, aslında Ay Yıldız'a verdiği sözü tutuyor.
Sevgili meslektaşlarım, ortak değerlerimize laf etmeyecek, konuklarınızı ve program jeneriğinizi alıp gelin. Bengü Türk Televizyonu, Kanaltürk ve Bugün logolarını ekrana vererek zalime ve yalanlara karşı sözlerinizi ve fikirlerinizi Büyük Türk Milleti'ne duyurmaya hazırdır. “DÜNÜ”, yarın konuşmak üzere bugün Türk'e yakışanı yapmak içindir bu davetimiz. Allah Türk Milleti'nin yardımcısı olsun.