Diziler
20 Eyl 2022 11:09 Son Güncelleme: 20 Eyl 2022 12:27

Ben Bu Cihana Sığmazam dizisine sürpriz oyuncu!

Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam”da kızını çok yetenekli bir genç yıldız canlandırıyor. O genç ve yetenekli yıldız bakın hangi eski başbakanın yeğeni çıktı...

tv100'de yer alan habere göre; Oktay Kaynarca’nın yeni dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam”da kızını çok yetenekli bir genç yıldız canlandırıyor.

Ünlü aktör Oktay Kaynarca atv’de yayınlanacak olan yeni dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam”la ekrana bomba gibi dönüyor. Kaynarca’nın aynı zamanda yapım ortağı olduğu, senaryosuna da katkı sağladığı dizi Pelin Akil, Ebru Özkan, Işıl Yücesoy, Ali Seçkiner Alıcı, Gülenay Kalkan, Eren Vurdem ve Hakan Karahan’dan oluşan güçlü kadrosuyla dikkat çeken dizi yarın saat 20.00’de ilk bölümüyle seyirciyle buluşuyor.

Dizide özellikle genç yıldız Mina Derman güzelliği ve yeteneğiyle dikkat çekiyor. Oktay Kaynarca’nın dizideki kızı Suna’ya hayat veren Derman eski Başbakanlarımızdan Mesut Yılmaz’ın yeğeni Siret Derman’ın da kızı...

Mina Derman 2019 yılında usta oyuncu ve eğitmen Arif Pişkin'in eşi Gülistan Pişkin ile uçakta yan yana koltuklarda uçmalarıyla keşfedilmiş... 2002 doğumlu olan Mina Derman Bir Annenin Günahı dizisiyle dikkatleri üzerinde çekmişti. Genç yıldızın “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin ardından kariyerinde büyük bir sıçrama yapması bekleniyor.