Diziler
31 Ağu 2022 14:22 Son Güncelleme: 31 Ağu 2022 14:22

Behzat Ç’nin yeni sezon yayın tarihi belli oldu!

Bir döneme damgasını vuran Behzat Ç dizisinin yeni sezonunun çekileceği ortaya çıkmıştı. Ancak daha fazla bilgi yoktu. Erdal Beşikçioğlu’nun yeni dönem senaryosunu beğenmesinin ardından başlayan hazırlıkların tamamlandığı ve çekimlerin başladığı Özge Yağız’ın açıklamasıyla ortaya çıktı.

Kış sezonunda Show TV ekranında yeniden izleyicilerle buluşacak olan Baba dizisinde yer almaya devam eden Özge Yağız, Büşra karakteriyle yine hayranlarını ekran başına toplayacak. Ancak genç oyununun bir başka dizi sürprizi daha var.

Blu TV’de yayınlanacak olan Behzat Ç’nin devam sezonunda yer alan isimlerden olan Özge Yağız, Ankara’ya gittiğini ve çekimlere başladıklarını anlattı. Oyuncu, “Behzat Ç’yi çekiyoruz biz. Erdal abi ile beraber. Sağ olsun çok yardımcı oluyor. Çok keyifli sahneler çektik. Ben de izlemek için sabırsızlanıyorum” diye konuştu.

Behzat Ç dizisinin Kasım veya Aralık ayında yayınlanabileceğinin söylendiğini de aktaran Özge Yağız, dizinin hayranlarını da fazlasıyla heyecanlandırdı.

FARKLI KARAKTERE HAYAT VERECEK

Özge Yağız’ın Behzat Ç dizisinin yeni döneminde bambaşka bir karaktere hayat vereceği de ortaya çıktı. Oyuncu bugüne kadar rol aldığı iyi kadın karakterlerinden zıt bir şekilde dizide çok faklı bir rolde bulunuyor.

Televizyon Gazetesi’ndeki habere göre Özge Yağız, “Genelde hep canlandırdığım karakterlere nazaran çok zıt bir karakter. Pri pak bir karakteri canlandırmıyorum, o yüzden çok heyecanlıyım” dedi. Oyuncu, yeni karakterinin çok değişik olduğunu ve sır vermek istemediğini anlattı.

“Beklenenin aksine çok zıt bir karakterdeyim” diye konuşan Özge Yağız, Behzat Ç dizisi ile herkesi şaşırtmaya geliyor.

Dizide yapılan makyaj yüzünden hayranlarının kendisini tanıyamayacağını da anlatan oyuncu, “Yapılan makyaj ile saç ile tanınmayacağımı bile düşünüyorum” dedi.

Yemin dizisinde önce partner olan sonra aşk yaşayan Özge Yağız ile Gökberk Demirci ikilisinin ayrıldıkları haberleri de geçtiğimiz aylarda basında yer almıştı. Ancak çift aralarındaki sorunları çözerek barıştı ve yeniden aşklarına devam kararı aldı.