Bayi Toplantısı'na kahkaha dolu gala!

Sinema, tiyatro, müzik ve eğlence dünyası ‘Bayi Toplantısı’ filminin galasına adeta akın etti. Sezonun en kalabalık galasının kırmızı halısında ünlüler geçidi vardı.

Bayi Toplantısı'na kahkaha dolu gala! - Sayfa 1

Senaryosunu İbrahim Büyükak’ın kaleme aldığı, yapımını BKM’nin, yönetmenliğini Bedran Güzel’in üstlendiği ‘Bayi Toplantısı’ gala gecesine ‘kahkahalar’ damgasını vurdu!


176
Bayi Toplantısı'na kahkaha dolu gala! - Sayfa 2

Demet Akbağ, Murat Boz, Oğuzhan Koç, Ezgi Mola, Gupse Özay, Farah Zeynep Abdullah, Şahin Irmak, İrem Sak, İsmail Filiz, Bülent Serttaş, Merve Dizdar, Sedef İybar, Bülent Emrah Parlak, Murat Dalkılıç, Eser Yenenler, Murat Cemcir, Sarp Apak, Nilay Deniz, Kaan Sekban, Ezgi Eyüboğlu, Berkay, Burcu Kara, Fettah Can, Ali Tanrıverdi, Sarp Bozkurt, Ali Barkın, Naz Çağla Irmak, Emel Müftüoğlu, Cem Gelinoğlu, Kaan Sekban, Oğulcan Engin, Gürhan Altundaşar, Şebnem Sunar, Turabi, Ivana Sert, Ertem Şener, Aksel Bonfil, Danillo Zanna, ÇGH Altyapı ekibi, Çok Güzel Hareketler 2 ekipleri ile Güldür Güldür ekibi geceye katılan ünlü isimler arasındaydı.


276
Bayi Toplantısı'na kahkaha dolu gala! - Sayfa 3

Galada basın mensuplarının karşısına çıkan filmin başrol oyuncuları İbrahim Büyükak, Onur Buldu, Doğu Demirkol, Büşra Pekin, Safa Sarı’ya yönetmen Bedran Güzel ve filmin oyuncusu Çağla Demir, ‘Bayi Toplantısı’nın ilk kez seyirci karşısına çıkacak olmasından ötürü duydukları heyecanı paylaştılar.


376
Bayi Toplantısı'na kahkaha dolu gala! - Sayfa 4

Filmin senaryo yazarı ve başrol oyuncusu İbrahim Büyükak oyuncu arkadaşlarına ve ekibe ve yönetmenine teşekkür ederken, “Filminize çok inanıyoruz, çok güveniyoruz, inşallah seyircimiz de beğenir ve bol bol güler” dedi.


476