Batuhan Karacakaya, Acun Ilıcalı ile davalık oldu mu? İlk ağızdan açıklama geldi

Survivor'da yarışan Batuhan Karacakaya, Acun Ilıcalı ile davalık olduğu iddia edilmişti. Konu hakkında suskunluğunu bozan Karacakaya, "Dava ile ilgili bir durum olmadı, olmayacak da. Biz o defteri çok şey kazanarak kapattık" dedi.

Batuhan Karacakaya, Acun Ilıcalı ile davalık oldu mu? İlk ağızdan açıklama geldi - Sayfa 1

Survivor 2022 All Star bu sene en çok konuşulan yarışmacılardan biri olan Batuhan Karacakaya, Acun Ilıcalı ile davalık olduğu yönündeki haberlere ilk kez cevap verdi. Sosyal medya hesabından ilk kez açıklama yapan Karacakaya bu kez net konuştu.

111
Batuhan Karacakaya, Acun Ilıcalı ile davalık oldu mu? İlk ağızdan açıklama geldi - Sayfa 2

 DAVA AÇTIĞI İDDİA EDİLMİŞTİ
Yarışmada 8 yarışmacı 3 milyon liralık otomobil için yarışmış ve kazanan Batuhan Karacakaya olmuştu. Survivor finalinde sorunlar yaşayan Batuhan Karacakaya ve Acun Ilıcalı, araba konusunda soru işaretlerine neden olmuştu. 

211
Batuhan Karacakaya, Acun Ilıcalı ile davalık oldu mu? İlk ağızdan açıklama geldi - Sayfa 3

Yarışmadan sonra Karacakaya'ya ödül olan arabanın verilmediği iddia edilmişti. Sosyal medyada yayılan iddialara göre Batuhan Karacakaya Acun Ilıcalı'ya dava açtı. 

311
Batuhan Karacakaya, Acun Ilıcalı ile davalık oldu mu? İlk ağızdan açıklama geldi - Sayfa 4

Tüm sözleşmeleri ve belgeleri mahkemeye sunan Karacakaya, 3 milyon lira değerindeki aracın kendisine verileceğini ama 1 ay geçmesine rağmen herhangi bir anahtar teslimi yapılmadığını öne sürerek davasını açtığı iddia edilmişti

411