Başarılı oyuncu Rüzgar Aksoy dünyaevine girdi

Ömer dizisinin sevilen oyuncusu Rüzgar Aksoy, uzun süredir birlikte olduğu dans sanatçısı Yasemin Sancaklı ile dünyaevine girdi. Gece boyunca romantik pozlar veren çiftin Polonezköy'deki düğününe ünlü isimler de akın etti.

Başarılı oyuncu Rüzgar Aksoy dünyaevine girdi - Sayfa 1

Star TV ekranlarında yayınlanan Ömer dizisinin kadrosunda yer alan başarılı oyuncu Rüzgar Aksoy ile dans sanatçısı Yasemin Sancaklı evlendi. Kır düğünü yapan çift, romantik pozlarıyla da kendilerine hayran bıraktı.

121
Başarılı oyuncu Rüzgar Aksoy dünyaevine girdi - Sayfa 2

ÜNLÜ İSİMLER ŞAHİT OLDU

Polonezköy'de düzenlenen bir kır düğünüyle evlenen Aksoy ile Sancaklı'nın nikah şahitleri arasında ünlü oyuncular Bora Cengiz ve Yiğit Uçan da vardı. Çiftin düğününde Berk Oktay ve Yıldız Çağrı Atiksoy da vardı. Düğün öncesi köpekleriyle samimi pozlar veren çift, davet boyunca sevenleriyle fotoğraf çektirmeyi ihmal etmedi.

221
Başarılı oyuncu Rüzgar Aksoy dünyaevine girdi - Sayfa 3

SOYADINI GÜNCELLEDİ

Yasemin Sancaklı, nikahın ardından Instagram hesabındaki soyadını "Yasemin Sancaklı Aksoy" olarak güncelledi. Instagram hesaplarından ortak bir paylaşım yapan çift, "Rüya gibi geldi geçti… çok güzeldi. Bize gönül verip anılarımızı paylaşan tüm dostlara teşekkür ederiz. Harika insanlarla yolarımız kesişmiş. Ailemize, dostlarımıza emeği geçen herkese çok teşekkür ederiz. İyi ki siz" ifadelerini kullandı.

321
Başarılı oyuncu Rüzgar Aksoy dünyaevine girdi - Sayfa 4

İşte çiftin mutlu gününden kareler...

421