Barış ve Nisa'nın görüntüleri olay olmuştu... Survivor aşıklarını tiye aldılar!

Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın öpüşme görüntüleri sosyal medyada olay olmuştu... Survivor 2020 yarışmacıları Sercan Yıldırım ve Yasin Obuz'dan mesaj geldi...

Barış ve Nisa'nın görüntüleri olay olmuştu... Survivor aşıklarını tiye aldılar! - Sayfa 1

Survivor 2020'de yer alan Barış Murat Yağcı ile Nisa Bölükbaşı'nın samimi bir şekilde çekilen videosu olay oldu. Sosyal medyaya sızan görüntülerin ardından açıklama yapan ikili 'dost kazığı yedik' dedi. Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın ifşa olan videosundan sonra gözler Sercan Yıldırım'a çevrildi. Yasin Obuz ve Sercan Yıldırım, 'Survivor aşıkları'nı tiye aldı.


18
Barış ve Nisa'nın görüntüleri olay olmuştu... Survivor aşıklarını tiye aldılar! - Sayfa 2

Survivor 2020'de yarışan Barış Murat Yağcı ve Nisa Bölükbaşı'nın aşk yaşadığı iddiaları sık sık gündeme geldi. Her fırsatta "Nisa benim kardeşim" diyen Barış Murat Yağcı'nın Nisa Bölükbaşı ile öpüşme görüntüleri ortaya çıktı.


28
Barış ve Nisa'nın görüntüleri olay olmuştu... Survivor aşıklarını tiye aldılar! - Sayfa 3

Aşk iddialarını sürekli yalanlayan ikili ortak arkadaşlarının paylaştığı bir video ile ifşalandı. Murat Yağcı, geçen ay verdiği röportajda aşk iddialarına şu yanıtı vermişti: “Nisa'nın yaşı daha çok ufak ve ailesi de yıpranıyor.”


38
Barış ve Nisa'nın görüntüleri olay olmuştu... Survivor aşıklarını tiye aldılar! - Sayfa 4

ORTAK AÇIKLAMA

Çift bu görüntülerin ardından bir açıklama yaparak, " Dost kazığı yedik" dedi.

Bizler bir TV programı ile hayatlarınıza girmiş 2 genç bireyiz. Programın bitmesinin ardından hem kariyerimiz adına hem de sevginize layık olmak için sadece yaptığımız işlerle anılmayı ve sizlere daha faydalı dokunuşlar yapmayı amaçladık ve bunun için çalışmaya devam ediyoruz. Bu sebeple yaklaşık 4 aydır hakkımızda yapılan tüm yorumlara, eleştirilere cevapsız kalmayı tercih ettik. İlişki ile gündeme gelmenin, bunu PR çalışması olarak kullanmanın ikimizin de hayata bakışına çok aykırı olduğunu bilmenizi isteriz. Güzel işlerimizi hayata geçirip, daha ileri zamanlarda bir açıklama yapmayı isterken bugün yaşanan durum karşısında bir açıklama yapma gereği duyduk. Biz her insanın yaşamasını istediğimiz türden güzel bir ilişkiyi aylardır yürütüyoruz ve birbirimizi çok seviyoruz. İlişkimizi tüm yakın çevremiz, ailemiz bilmekte ve desteklemektedir. Bundan sonrası için de bu konularda konuşulmak yerine sadece işlerimiz ile anılmak istiyoruz.


48