Babil'de yürekleri ağza getiren sahne

Star TV'nin Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği dizisi Babil bu akşam yeni bölümüyle ekrana gelecek. Dizinin yeni bölümünde kaza sahnesi yürekleri ağıza getiriyor. Kaza yapan İrfan, ölümden dönüyor.

Babil'de yürekleri ağza getiren sahne - Sayfa 1

Yapımını Ay Yapım’ın üstlendiği, yönetmenliğini Uluç Bayraktar’ın yaptığı, senaryosunu Nüket Bıçakçı ve Özlem Yücel’in kaleme aldığı, Halit Ergenç’in İrfan karakteriyle izleyiciyle buluştuğu, başrollerinde Aslı Enver, Birce Akalay, Nur Fettahoğlu, Mesut Akusta ve Onur Saylak’ın yer aldığı Babil dizisinin yeni bölümü bu akşamı 20.00’de Star’da yayınlanacak.


110
Babil'de yürekleri ağza getiren sahne - Sayfa 2

Kaza mı, tuzak mı?

Babil’in bu akşam yayınlanacak olan 15’inci bölümdeki kaza sahnesi yürekleri ağıza getiriyor. Kaza yapan İrfan, ölümden dönüyor. Ayşe, İrfan’ın hayatını kurtarıyor.


210
Babil'de yürekleri ağza getiren sahne - Sayfa 3

Trafiğe kapalı alanda çekilen kaza sahnesi için üç araç kullanıldı. Kullanılan araçlar sahne için hurda haline getirildi. İrfan karakterini canlandıran Halit Ergenç, kaza sahnelerinde dublör kullanmayı tercih etmedi. Tüm güvenlik önlemlerinin alındığı sette, sağlık ekipleri de hazır bulundu.


310
Babil'de yürekleri ağza getiren sahne - Sayfa 4
410