Gündem
29 Ağu 2020 16:08 Son Güncelleme: 29 Ağu 2020 16:30

Babacan'ın eşi ve oğlu da koronaya yakalandı

DEVA Partisi lideri Ali Babacan, kendisinin ardından test yapılan eşi Zeynep Babacan ile küçük oğlu Emir'in de koronaya yakalandığını açıkladı:

Korona virüsü testi pozitif çıkan DEVA Genel Başkanı Ali Babacan, hastalığının beşinci gününde Twitter hesabından açıklama yaptı.  Ailesinin de koronaya yakalandığını belirten Babacan şu mesajları paylaştı:

* Bugün COVID-19’la beşinci günümüz, karantinadayız. Benden hemen sonra eşim Zeynep ve küçük oğlumuz Emir’in de testleri pozitif çıktı. Üçümüzün de şikayetleri aynı: Halsizlik, ateş, yoğun kas ve eklem ağrıları.

* Bu süreçte tekrar şahit oldum ki, sağlık çalışanlarımızın hakkı çok büyük. Büyük fedakarlıklarla çalışıyorlar. Ben hepsine teşekkür ediyorum, onlara minnettarız. Lütfen onların emeklerini, özverilerini kanıksamayalım. Üzerimize düşen tedbirleri yerine getirmekte titiz olalım.

* Arayan ve geçmiş olsun dileklerini ileten herkese çok teşekkür ediyorum. Yoğunluk ve yorgunluktan aramalarına dönemediklerim olduysa kusuruma bakmasınlar. Bütün hastalarımıza acil şifalar diliyorum. Lütfen kendinize dikkat edin, uzmanları ve sağlıkçılarımızı dinleyin.