Spor
28 Mayıs 2024 15:57 Son Güncelleme: 28 Mayıs 2024 17:51

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a 'FETÖ' yanıtı! "Beni kızdırmaya çalışıyorlar"

Aziz Yıldırım Ali Koç'un kendisi için "Aziz Başkanın, örgüt lideri ile ilgili daha çelişkili açıklamaları da var 2013'ten sonra" sözleri sonrası bir cevap verdi. Yıldırım, Koç'un açıklamalarına yönelik olarak "Beni kızdırmaya çalışıyorlar" ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe Kulübü Başkan Adayı Aziz Yıldırım, İzmir’in Torbalı ilçesinde Fenerbahçeli taraftarlarla bir araya geldi ve burada önemli açıklamalarda bulundu:

İşte o açıklamalardan başlıklar:

“Mourinho’yu getireceğiz dedik. İnşallah hafta sonu gidiyorum, görüşeceğiz ve ikna edip getireceğiz. Cumartesi Londra'da Mourinho ile buluşacağız. Mourinho bana, Fenerbahçe - İstanbulspor maçını izlediğini söyledi. Onunla konuşup takım hakkında ne gerekiyorsa ona göre hazırlık yapacağız”

STAT KAPASİTESİ
“Stadın kapasitesini 60 bine çıkaracağız. Yapacağımız değişikliklerle iç sahada her geleni yeneceğiz. İçeride maç kaybetmeyeceğiz”

VOLKAN DEMİREL AÇIKLAMASI
“Volkan Demirel'i yönetime almak istedik. Fakat teknik direktör olarak devam etmek istediğini söyledi. Oğuz Çetin'le de görüştük ama federasyonda devam etmeye karar verdi. Planladığımız organizasyonda Fenerbahçe 'ye hizmet etmiş isimler olacak”

"DAHA ÇOK VEREN OLURSA..."
“Ali Başkan seçilmese bile sponsorlukları kulüpten çekmeyeceğini söyledi. Ama bizim seçilmemiz durumunda gelmek isteyen çok fazla sponsor var. Seçilirsem duruma göre değerlendirme yapıp daha çok veren olursa onunla anlaşacağız”

"150 MİLYON DOLAR HİBE EDECEĞİNİ SÖYLEMİŞTİ, PEKİ HİBE ETTİ Mİ?"
“Açıklanan kitapçıkta Ali Koç'a kulübün 1.5 milyar TL borcu olduğu görünüyor. Şubat ayından sonrasını göremiyoruz. Kitapçıkta ne yazdığını iyi okuyun. 150 milyon dolar hibe edeceğini söylemişti. Peki hibe etti mi, bunun ne kadarını hibe etti bilmiyoruz”

"BORCU SIFIRLAYACAĞIZ"
“Biz öncelikle şampiyon olacak takım kuracağız, sonra stadı yapacağız, sonra eldeki arazileri değerlendireceğiz. Borcu sıfırlayacağız. Üniversiteyi geri alacağız. Fenerbahçe'yi özlenen günlere döndüreceğiz”

"BENDEN FETÖ'CÜ ÇIKMAZ"
“Şimdi benim FETÖ'cü olduğumu ima ediyorlar. Benden FETÖ'cü çıkmaz. Benden Atatürkçü, ülkesini seven, laik bir Fenerbahçeli olur başka bir şey olmaz. Benim hakkımda böyle söylemlerde bulunup kızdırmaya çalışıyorlar. Ama biz işimize bakacağız. Yapmamız gereken çok iş var”

"FENERBAHÇE BAŞKANI HAKKINDA KÜFÜRLÜ TEZAHÜRAT YAPILMASINA İZİN VERMEYİZ"
“Rakip camialar Fenerbahçe Başkanı hakkında küfürlü tezahürat yapmaz. Buna izin vermeyiz. Bunu yapanlara da günü gelince hesabı ödetilir”