Televizyon
16 Ara 2016 12:31 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 22:16

Ayşenur Arslan Medya Mahallesi'ne neden veda etti?

Gazeteci Ayşenur Arslan, meslektaşı Hüsnü Mahalli’nin tutuklanmasına tepki gösterdi. Arslan programı bıraktığını açıkladı.

Google Haberlere Abone ol
Gazeteci Ayşenur Arslan, meslektaşı Hüsnü Mahalli’nin tutuklanmasına tepki gösterdi. Arslan Halk TV'de yaptığı Medya Mahallesi programının sonunda ise programı bıraktığını duyurdu.

Ayşenur Arslan Halk TV’de bugün yayınlanan Medya Mahallesi programında “Gerçekten artık mış gibi yapamayacağım. Hüsnü içerideyken gazetecilik yapamayacağım. Normalmiş gibi yapamayacağım. Program yapamayacağım. Her şey normal gibi nasıl yaparım. Bazen de bağırmak için feryat etmek için susmak gerekiyor” dedi.
"STÜDYODA TEK BAŞINA..."

Halk TV’deki “Medya Mahallesi” programını hazırlayıp sunan Ayşenur Arslan’ın Cuma sabahlarının daimi konuğu Hüsnü Mahalli’ydi.

Hüsnü Mahalli’nin tutuklanmasının ardından programa tek başına çıkan Ayşenur Arslan, Twitter’da “Stüdyoda tek başına....” mesajını paylaştı.

Sosyal medya üzerinden devlet büyüklerine hakaret ettiği iddiasıyla gözaltına alınan Hüsnü Mahalli, sevk edildiği mahkemece tutuklanmıştı.