Aysel Gürel filmi geliyor! Müjde Ar annesini oynayacak…

17 Şubat 2008'de aramızdan ayrılan, söz yazarı Aysel Gürel doğumunun 91. yılında ailesi ve sevenlerinin katılımı ile vaktinin çoğunu geçirdiği Beşiktaş Pazarı'nda anıldı.

Aysel Gürel filmi geliyor! Müjde Ar annesini oynayacak… - Sayfa 1

Söz yazarı Aysel Gürel doğumunun 91. yılında ailesi ve sevenlerinin katılımı ile vaktinin çoğunu geçirdiği Beşiktaş Pazarı'nda anıldı.

15
Aysel Gürel filmi geliyor! Müjde Ar annesini oynayacak… - Sayfa 2

Annesi Aysel Gürel’in yaşamının film olacağını söyleyen Mehtap Ar, ablası Müjde Ar'ın filmde Gürel'i oynayacağını duyurdu.

25
Aysel Gürel filmi geliyor! Müjde Ar annesini oynayacak… - Sayfa 3

Sözcü'den Emre Çevik'in haberine göre, Kızı Mehtap Ar ve torunu Söz’ün katıldığı Aysel Gürel'i anma töreninde her törende olduğu gibi simit ve çay servisi yapıldı. Aysel Gürel’in vaktinin çoğunu geçirdiği Beşiktaş Pazarı’nda simit yiyen ve çay içen vatandaşlar Aysel Gürel’i andı.

35
Aysel Gürel filmi geliyor! Müjde Ar annesini oynayacak… - Sayfa 4

Kendisi de bir takım sağlık sorunları yaşayan fakat tedavisine olumlu yanıt veren Mehtap Ar, annesi Aysel Gürel’ i doğum ve ölüm tarihlerinin kesiştiği Şubat ayında andıklarını söylerken, Aysel Gürel’i ölüm tarihi olan 17 Şubat ‘ta da anacaklarını söyledi. Annesi Aysel Gürel’in yaşamının film olacağını söyleyen Mehtap Ar ablası Müjde Ar’ın diş tedavisi nedeniyle Beşiktaş’taki anmaya gelemediğini söyledi.


45