Magazin
30 Mayıs 2020 09:17 Son Güncelleme: 30 Mayıs 2020 09:20

Aylin Coşkun’dan ‘Asıl mağdur benim’ ihbarı! "Param da itibarım da gitti!"

Şarkıcı Aylin Coşkun ile iş adamı Tevfik Cantemur davasında yeni gelişme yaşandı... Şarkıcı Aylin Coşkun, "Paramı geri vermediği gibi bir de şikayetçi olarak itibarımı zedeledi" dedi.

İşadamı Tevfik Cantemur, mallarını yağmalamakla suçladığı ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, savcılığa koştu. Coşkun, ‘Aramızda süregelen dostluğa güvenip şirketine ortak oldum. Yaklaşık 18 milyon dolar para yatırdım. Paramı geri vermediği gibi bir de şikayetçi olarak itibarımı zedeledi ‘ dedi. Ünlü şarkıcının, ihbarı ardından olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

İç giyim firması sahibi Tevfik Cantemur, geçtiğimi günlerde şarkıcı Aylin Coşkun'u savcılığa şikayet etmiş, İş adamı, "Aylin Coşkun bana ulaştı, şarkıcı olduğu için sponsor arıyordu, yardım istedi. 2018'de klip çekimi için borç verdim. Ardından çek ve senet verdim. Coşkun, borcunu ödemeyi reddedip çocuklarımı kaçırmakla tehdit etti. Acarkent'teki üç milyon değerindeki evimi aldı. Ben bu sebeple intihara kalkıştım" ifadelerini kullanmıştı.

'ASIL MAĞDUR BENİM'

Ünlü şarkıcı, iş adamı Cantemur'un iddiaları sonrası savcılığa başvurarak, asıl mağdurun kendisi olduğunu ileri sürdü. Savcılığa sunulan şikayet dilekçesinde, Coşkun, Tevfik Cantemur'la 2011 yılında bir reklam filmi sayesinde tanıştıklarını ardından devam eden arkadaşlığın dostluğa dönüştüğünü kaydetti. Dilekçede, Cantemur'a duyduğu güven nedeniyle iş adamının sahibi olduğu giyim firmasına 17 milyon 500 bin dolar para verdiğini ve ortak olduğunu kaydeden Coşkun, 'Hisselerimi devretmedi. Bir süre paranı iade edeceğim diye oyaladı. Ardından savcılığa giderek hakkımda asılsız ihbarda bulundu. Ben o soruşturmadan aklandım. Bana iftira atan Tevfik Cantemur cezalandırılsın' dedi. Coşkun'un ihbarı sonrası savcılık tarafından iş adamıyla ilgili soruşturma başlatıldı.