Magazin
19 Ağu 2022 08:56 Son Güncelleme: 19 Ağu 2022 09:00

Aylin Coşkun’a kira tehdidi: Oraya gelirim…

Şarkıcı Aylin Coşkun, 9 ay önce ses ve ışık organizasyonları yapmak üzere Eyüpsultan'da kiraladığı işyerinin yeni sahibi ile adliyelik oldu. 10 milyon yatırım yaptığı gerekçesiyle kira ücretine zam yapmak isteyen işyerinin yeni sahibi Kürşat G., şarkıcının iddiasına göre şarkıcıya ve kocasına hakaret ve tehditlerde bulundu.

Ünlü şarkıcı Aylin Coşkun, 9 ay önce İstanbul Eyüpsultan'da bir ikameti kiralayarak ses ve ışık organizasyonları yapmaya başladı.

Sabah’ın haberine göre, iş yeri sahibi, mayıs ayında ikameti Kürşat G.'ye sattı. İddiaya göre yeni ikamet sahibi Aylin Coşkun'u arayarak kiraya zam yapılmasını istedi. Ünlü şarkıcı, yasal haklarını kullanıp devletin verdiği zam oranında artırım yapacağını söylediğinde ise yine iddiaya göre Kürşat G.'nin hakaret ve tehditlerine maruz kaldı. 

Sinkaflı sözlerle küfürler sarf ettiği ileri sürülen Kürşat G., "Ben iş yerine 10 milyonluk yatırım yaptım.Ya kiraya artırımı istediğim gibi yaparsınız ya da oraya gelip sizi sinkaf ederim" şeklinde tehditlerine devam etti.

Günlerce Aylin Coşkun'u arayarak hakaret ve küfürler eden Kürşat G., ardından ünlü şarkıcının eşi Volkan Aslan'ı da arayarak benzer şekilde küfür ve hakaretler savurdu.

Aylin Coşkun ve eşi karakola giderek kendilerine tehditler savurarak hakaret eden ikamet sahibinden şikayetçi oldu.

Şikâyet üzerine olayla ilgili soruşturma başlatıldı.