Aydemir Akbaş'tan şaşırtan Nebahat Çehre itirafı! Sırrını yıllar sonra paylaştı

Yeşilçam'ın yaşayan efsanelerinden Aydemir Akbaş, Nebahat Çehre yorumuyla gündeme bomba gibi düştü. 1964 yılında nikah masasına oturduğu meslektaşı Beyhan Benek ile iki kez boşanıp, üç kez evlendi. "Tanımadığım kişiyle evlenmem, kimseyi tanımaya uğraşamam" diyen usta oyuncu "Beyhan olmasa Nebahat Çehre ile evlenmek isterdim" dedi.

Aydemir Akbaş'tan şaşırtan Nebahat Çehre itirafı! Sırrını yıllar sonra paylaştı - Sayfa 1

Usta oyuncu Aydemir Akbaş, Akşam'dan Yasemin İlan'ın sorularını cevapladı. Türk sinemasının 85 yaşındaki usta ismi Aydemir Akbaş, bugüne kadar 40'ı komedi olmak üzere 127 filmde rol aldı, 8 filmin yönetmenliğini yaptı, 30 kadar tiyatro oyununda oynadı. Ayrıca bir çok TV dizisinde rol aldı. 33 filmin senaryosunu yazdı.

113
Aydemir Akbaş'tan şaşırtan Nebahat Çehre itirafı! Sırrını yıllar sonra paylaştı - Sayfa 2

Meslektaşı Beyhan Benek ile ilk kez 1964 yılında nikah masasına oturan Aydemir Akbaş, iki kez boşanıp üç kez evlendi. Her seferinde kişi aynıydı: Beyhan Benek.

213
Aydemir Akbaş'tan şaşırtan Nebahat Çehre itirafı! Sırrını yıllar sonra paylaştı - Sayfa 3

"Eğer Beyhan ile evlenmeseydim nikah masasına oturmak isteyeceğim kişi kesinlikle Nebahat Çehre olurdu" diyen Aydemir Akbaş, "Onun ev hanımlığına, düzenine hayranım, gerçek bir kadındır.

313
Aydemir Akbaş'tan şaşırtan Nebahat Çehre itirafı! Sırrını yıllar sonra paylaştı - Sayfa 4

Geçmişte Yılmaz Güney ile evli olduğu zamanlar birbirimizin evine çok gidip gelirdik, muhteşem bir ev hanımıdır. Onun gibi bir kadın zor bulunur. Çok güzel yaşadı, kaliteli insanlarla vaktini geçirdi o yüzden şimdi hayatına kimseyi almıyor. Nebahat'in kalitesine ulaşmak zordur" dedi.

413