Televizyon
22 Şub 2024 09:59 Son Güncelleme: 22 Şub 2024 14:13

Avukat Dr. Rezan Epözdemir Yargı dizisini topa tuttu! 'Bu nasıl bir aymazlıktır'

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı Yargı dizisi her bölümüyle büyük yankı uyandırıyor. Pazar akşamlarına damga vuran diziyi Dr. Rezan Epözdemir sert eleştirdi. Epözdemir, dizide ceza muhakemesine ilişkin bütün kuralların ve ilkelerin fütursuzca ihlal edildiği söylendi.

Yayınlandığı ilk günden bu yana büyük bir ilgiyle izlenen Yargı dizisi her bölümüyle gündem olmayı başarıyor. Pazar akşamlarına damga vuran dizinin her sahnesi çok konuşuluyor.

Başrollerini Pınar Deniz ve Kaan Urgancıoğlu'nun paylaştığı senaryosunu Sema Ergenekon'un kaleme aldığı Yargı dizisi bu defa eleştirilerin hedefi oldu. Ünlü avukat Dr. Rezan Epözdemir Yargı dizisini sert eleştirdi.

Dizide ceza muhakemesine ilişkin kuralların fütursuzca ihlal edildiğini söyleyen Dr. Rezan Epözdemir sosyal medyada şu ifadeleri kullandı:

'Yargı dizisinde ceza muhakemesine ilişkin bütün kurallar ve ilkeler fütursuzca ihlal ediliyor. Yargı ile ilgili bir dizi yapıyorsunuz, bir hukuk danışmanınız yok mu? Bir hukukçudan görüş almıyor musunuz? Bu nasıl bir aymazlıktır...'