Gündem
09 Haz 2020 16:30 Son Güncelleme: 09 Haz 2020 16:41

Ava giderken avlandı! Melih Gökçek'in paylaştığı fotoğraf kendi adamının çıktı!

Melih Gökçek’in Ankara Büyükşehir Belediyesi'ni hedef alarak Halk Ekmek Fabrikası hakkında attığı fotoğrafların eski dönemden kalma olduğu ortaya çıktı.

Google Haberlere Abone ol

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı görevinden alınan Melih Gökçek, sosyal medya paylaşımında “İşte Halk Ekmek’ten yeni fotoğraflar” diyerek ortamın hijyenik olmadığı görüntüleri takipçileriyle paylaştı.

Ancak paylaşımlarda gözüken süt markasının Halk Ekmek tarafından en son şirketin eski yönetimi döneminde, 8 Ağustos 2019 tarihinde alındığı ortaya çıktı.

 

Halk Ekmek’te eski yönetim 20 Ağustos 2019’da istifa etmişti.

GÖKÇEK’İN SİYASİ DANIŞMANININ DÖNEMİNDE ALINMIŞ

Fotoğraflardaki süt markasının en son 8 Ağustos 2019 yılında alındığını belirten Halk Ekmek yetkilisi, “Seçimi Başkanımız Sayın Mansur Yavaş’ın kazanmasına rağmen, millet iradesine aykırı şekilde şirket yönetimlerini aylarca devretmemek için direnç gösterdiler. Melih Gökçek’in yıllarca siyasi danışmanlığını yapan Ahmet Sarıduman, Halk Ekmek Genel Müdürlüğü görevinden ancak 20 Ağustos 2019’da ayrılabildi. Fotoğraflarda görülen süt markası da fabrikamıza en son onun döneminde alınmıştı.

Burada Ankaralıları yine aldatmaya yönelik paylaşım yapılıyor. Ama çamur yine eline bulaşmış, daha önce birçok kez olduğu gibi yine faka basmış. Halk Ekmek Fabrikası, Başkanımız Mansur Yavaş döneminde, uluslararası tüm hijyen kurallarına uygun olarak sağlıklı ve uygun fiyatlı ekmek üretmeye devam etmektedir. Ekmeğimizi tüm Ankaralılar güven içerisinde tüketebilirler” ifadelerini kullandı.