Televizyon
14 Mar 2019 17:56 Son Güncelleme: 14 Mar 2019 21:04

Atv'nin yeni dizisi Canevim'e iki flaş transfer!

ATV'nin iddialı dizisi Canevim'in kadrosuna iki ünlü oyuncu katıldı.

Atv'nin yeni dizisi Canevim'e iki flaş transfer!

Koliba Film’in merakla beklenen yeni dizisi Canevim kadrosuna iki ünlü oyuncu daha katıldı. Nihan Büyükağaç ve Simge Selçuk, dizinin kilit taşlarından olan iki kardeşi canlandıracaklar.

Yapımcılığını Koliba Film/Ata Türkoğlu, yönetmenliğini Adnan Güler’in üstlendiği Canevim’in cast hazırlıkları devam ediyor.

Simge Selçuk

Yakında çekimlerine başlanacak dizinin kadın başrol oyuncusu Biran Damla Yılmazbelli olmuştu. Bu kez dizinin iki önemli karakteri Feryal ve Melis’i canlandıracak yıldızlar açıklandı.

Nihan Büyükağaç

Sanat dünyasının iki ünlü ismi Simge Selçuk ve Nihan Büyükağaç Canevim ailesine katıldı. Dizide Simge Selçuk, Melis Korkmaz’ı canlandırırken, Nihan Büyükağaç ise Feryal Tanbay karakteriyle büyük beğeni toplayacak. Canevim kadrosunun erkek başrol oyuncuları için de önemli isimlerle görüşüldüğü ve yakında tüm kadronun belirlenip çekimlere başlanacağı belirtildi.

Senaryosunu Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura’nın kaleme aldığı Canevim, yediden yetmişe herkesi içine alacak güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla atv'de izleyicilerle buluşacak.