Televizyon
07 Kas 2020 17:38 Son Güncelleme: 07 Kas 2020 21:03

Atv'nin Beni Bırakma dizisinde korona şoku! Hayatını kaybetti! (Medyaradar/Özel)

Atv'de ekrana gelen Beni Bırakma dizisinde koronavirüs şoku yaşanıyor. Sude Doğar, Emrah Akduman, Berkay Veli, Esengül Aypek ve Çağla Çukurova'nın başrolleri paylaştığı dizideki ölüm haberi kanalda ve yapımcı şirkette şok etkisi yarattı.

Atv'nin fenomen dizilerinden Beni Bırakma'da koronavirüs şoku yaşanıyor. Dizi setinde kamera asistanı olarak görev yapan Mert Dizemen koronavirüsten hayatını kaybetti. 

Oyuncular Sendikası'nın duyurduğu ölüm haberi sadece dizi çalışanlarını değil sektörde de derin üzüntü yarattı. 

Hikayesini Nebahat Küçükazay’ın kaleme aldığı, Focus Film imzalı filmde koronavirüs şoku yaşanıyor. Ayşegül Işıkay'ın yönetmenliğini üstlendiği dram türünde dizide görev yapan karema asistanı Mert Dizmen koronavirüsten hayatını kaybetti. 

Oyuncular Sendikası genç kamera asistanı Mert Dizmen'in vefat haberini duyurdu. Yapılan duyuruda "Beni Bırakma dizimizde Kamera asistanı olarak çalışan Mert Dizemen maalesef vefat etmiştir.. Genç yaştaki bu kayıp hepimizi derinden üzmüştür.' denildi. 

Mert Dizemen'in 30 Ekim’de test yaptırdığı ve Covid testinin pozitif olduğunun belirlendiği bildirildi. Genç asistanın karantinaya girdiği belirtilirken yaşanan gelişmeler şöyle aktarıldı:

"Düne kadar (6 .11. 2020) süreci çok hafif atlattığını arkadaşlarıyla paylaşmış durumunun iyi olduğunu dile getirmiştir. Dün Mersin’deki annesiyle görüştüğünde göğsünde ağrı, kolunda uyuşma olduğunu söylemiş ancak herhangi bir tıp kuruluşuna başvurmamış, gece uykusunda da bu elim olay gerçekleşmiştir. Adli merciler ölümü şüpheli bulmuş ve gerekli adli süreci başlatmışlardır. Mert arkadaşımız sadece Beni Bırakma setimizde çalışmış olup Acemi Anneler dizisinde hiç bir şekilde görev almamıştır. Sigortalı personel listesinde de Mert’in Beni Bırakma dizimizi gerçekleştirdiğimiz Dizi Yapım ltd Şti nde çalıştığı görülmektedir. Hepimizin başı sağolsun. Allah rahmet eylesin."