Kültür Sanat
18 Eki 2021 12:33 Son Güncelleme: 18 Eki 2021 12:38

Athena Gökhan'ın başrolünü üstlendiği Kendi Yolumda vizyona giriyor

Türkiye’de punk ve ska akımının en popüler temsilcisi Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz yıllar sonra beyazperdeye dönüyor.

Türkiye’de punk ve ska akımının en popüler temsilcisi Athena grubunun solisti Gökhan Özoğuz yıllar sonra yeniden beyazperdeye dönüyor.

 

Ömer Faruk Sorak'ın yönetmenliğini üstlendiği "Kendi Yolumda" isimli komedi türündeki filmin başrollerinde Gökhan Özoğuz, Gökçe Bahadır, Tamer Levent ile Okan Çabalar yer alıyor.

 

Pandemi nedeniyle vizyon tarihi bir süredir ertlelenen filmin gösterime gireceği haberini Özgoğuz sosyal medya hesabından "Her şey olması gerektiği zamanı bekler. Zaman yolunda, kendine inanarak yürümektir hayat. Geri sayım başladı. Çok yakında vizyonda görüşmek üzere" notuyla paylaştı.

 

Yıllar önce "O Şimdi Mahkum" ve "O Şimdi Asker" ve "Tramvay" filmlerinde rol alarak sinemada deneyim elde eden Gökhan Özoğuz, bu kez başrolünde yer aldığı film; arabasının tamiri için gittiği tamircide müzik sevdasıyla yanıp tutuşan çırak Ömer Ali ile tanışması sonucu gelişen olaylar hikaye ediliyor.