Ata Demirer'den Recep İvedik'e olay sözler! Şahan Gökbakar çok kızacak

Ata Demirer, Şahan Gökabar'ın Recep İvedik tiplemesini hedef alarak "Dışkı şakaları, burun karıştırma, gaz çıkarma gibi kaba komedinin alanına giren her şeyden uzak duruyorum" dedi.

Ata Demirer'den Recep İvedik'e olay sözler! Şahan Gökbakar çok kızacak - Sayfa 1

Şu sıralar yeni filmi 'Hedefim Sensin'in heyecanını yaşayan ünlü oyuncu Ata Demirer, bir açıklama yaparak Şahan Gökbakar'ın Recep İvedik filmini hedef aldı. Kaba mizah yapmayı sevmediğini söyleyen Demirer, şunları dile getirdi.

15
Ata Demirer'den Recep İvedik'e olay sözler! Şahan Gökbakar çok kızacak - Sayfa 2

''İnsanların irite olduğu şeylerin şakasını yapmam. Dışkı şakaları, burun karıştırma, gaz çıkarma gibi kaba komedinin alanına giren her şeyden uzak duruyorum. Karşındakini aşağılayarak kaba mizah yapmayı hiç sevmiyorum''

25
Ata Demirer'den Recep İvedik'e olay sözler! Şahan Gökbakar çok kızacak - Sayfa 3

2008-2017 arasında 5 adet 'Recep İvedik' filmi çeken, 27 milyon seyirci ve 165 milyon hasılata ulaşarak rekor kıran Şahan Gökbakar'ın yarattığı bu karakter kaba şakalarıyla fenomen oldu. Ata Demirer'in tarif ettiği mizahı yaparak Türk Sineması'nda rekor kırdı.

35
Ata Demirer'den Recep İvedik'e olay sözler! Şahan Gökbakar çok kızacak - Sayfa 4

TALİHSİZ BİR KAZA YAŞAMIŞTI


Öte yandan geçtiğimiz günlerde Hedefim Sensin'deki rol arkadaşı Gonca Vuslateri ile bir yemekte buluşan Ata Demirer, mekan çıkışı dengesini kaybederek yere düşmüştü. 

45