Aslıhan Doğan Turan'dan Özlem Ada Şahin'a gönderme

Futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, katıldığı bir YouTube kanalında "Arda çok gözde biri bununla nasıl başa çıkıyorsun" sorusuna "Ben Arda'dan ve kendimden çok emin bir kadınım." dedi. Turan'ın bu sözleri ise davalık oldukları Özlem Ada Şahin'in akıllara getirdi.

Aslıhan Doğan Turan'dan Özlem Ada Şahin'a gönderme - Sayfa 1

Ünlü futbolcu Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan Turan, Pelin Kaya'nın YouTube kanalında yaptığı programa konuk oldu. Evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulunan Aslıhan, eşinin laf sarkıntılık yaptığı gerekçesiyle mahkemelik olduğu şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'e gönderme yaptı.

19
Aslıhan Doğan Turan'dan Özlem Ada Şahin'a gönderme - Sayfa 2

"ARDA'YLA BAŞA ÇIKABİLDİĞİM İÇİN BENİMLE EVLİ"

Aslıhan Doğan Turan, Pelin Kaya'nın "Çok ünlü ve gözde bir adamla evlisin nasıl başa çıkıyorsun" sorusu üzerine şöyle konuştu:


29
Aslıhan Doğan Turan'dan Özlem Ada Şahin'a gönderme - Sayfa 3

"Bunu şöyle düşünmek lazım. Sence başa çıkamıyor olsaydım o adam benimle mi evli olurdu. Arda başa çıkabildiğim için benimle evli. Bir ünlü kadını ve erkeği taşımak vardır. Başa çıkmak derken şöyle; çok zor bir mesleği var. Arda'yı yaklaşık 15 senedir tanıyorum. Arkadaşlık sürecimizle beraber bu işin zorluklarını biliyordum. İlişkiye başladığımızda daha da gördüm evlenince daha da gördüm. Sporcu olmak ne kadar zorsa sporcu eşi olmak da bir o kadar zormuş. Evin içinde bir eş ve annesin. O evi yöneten bir kadınsın. Bazen bir psikologsun.

39
Aslıhan Doğan Turan'dan Özlem Ada Şahin'a gönderme - Sayfa 4

"ARDA'NIN MAÇLARINI SAĞLIĞINI DÜŞÜNEREK İZLİYORUM"

Senin eşin kapıdan çıkıyor ve maça gidiyor. Sen onun o maçtan nasıl geleceğini bilmiyorsun. Eşim ayaklarıyla para kazanan biri. Bu iş bir saniye sakatlanmaya bakar. Maçı inşallah kazanırlar diye izliyorum ama en başında sağlığını düşünüyorum. Arda'ya her maçtan sonra ilk yazdığım şey 'İyi misin' mesajıdır."

49