Magazin
02 Mayıs 2020 11:01 Son Güncelleme: 02 Mayıs 2020 11:06

Aslı Enver hastalığı hakkında açıklama yaptı! ''Senaryo okurken...''

Kısa bir süre önce adı eski basketbolcu Kerem Tunçeri ile aşk dedikodularına karışan ünlü oyuncu Aslı Enver, sosyal medya hesabı üzerinden takipçilerinin sorduğu soruları yanıtladı.

Oyuncu Aslı Enver, karantina günlerinde pek çok meslektaşı gibi hayranlarıyla iletişimde olabilmek için Instagram hesabını aktif kullanan isimler arasında yer alıyor.

''MALUM HEPİMİZ EVDEYİZ, HADİ SOR''

Enver, önceki gün sosyal medyadan sevenlerine, "Malum hepimiz evdeyiz, hadi sor" ifadelerini kullanarak hakkında merak edilenleri samimi bir şekilde yanıtladı.

 

"ONDAN BİR PARÇA TAŞIMAK HOŞUMA GİDİYOR"

Oyuncu, yüzünde estetik olup olmadığını merak edenlere, "Yok gözünüzün önünde büyüdüm zaten" dedi.

"Disleksi (okuma ve öğrenme bozukluğu) sizi ne şekilde zorluyor? Senaryoları nasıl okuyorsunuz?" sorusuna da Enver şu sözlerle yanıt verdi:

''Okuma zorluğum var, evet. Çocukken bununla ilgili sorun yaşıyordum ama yıllar içinde bunun bir kusur olmadığını anladım. Okumakta çok zorlanıyorsunuz ama zaman içinde kendinize uygun taktiklerle çözebiliyorsunuz. Ben senaryoların altını çizerek ve hemen ezberleyerek okuyorum. Pratikle bir şekilde kendi yolunuzu buluyorsunuz.''

Bir takipçisinin "Kalp mi, mantık mı? Hangisini dinleyelim?" sorusuna Enver, "Otuz yaşından sonra mantık. Deneyelim en azından" şeklinde yanıt verdi