Televizyon
31 Eki 2013 10:21 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:43

A.Ş.K.'IN YAPIMCISI HAZAL KAYA İÇİN 100 BİN LİRAYI FEDA ETTİ!

Gold Film'in sahibi Faruk Turgut, Kanal D'de yayınlanan “A.Ş.K” dizisi için hangi oyuncudan vazgeçti?

Kanal D’de yayınlanan “A.Ş.K” dizisinde oynaması için sezon başında Aslıhan Gürbüz’le anlaşan Gold Film’in sahibi Faruk Turgut, daha sonra Hazal Kaya’da karar kılınca, Gürbüz’e avans verdiği 100 bin TL’yi geri almadı

Başrollerini Nebahat Çehre, Aslı Tandoğan, Hazal Kaya, Hakan Kurtaş ve Kaan Urgancıoğlu’nun paylaştığı “A.Ş.K” dizisi yeni yayın dönemine iddialı bir giriş yapmıştı. Yayınlandığı günden itibaren reyting listelerinde ilk 5’e giren dizinin cast aşamasında Aslıhan Gürbüz’le sözleşme imzalanmıştı. Gürbüz’e ilk üç bölümün parası avans olarak verilmişti. Ancak daha sonra oyuncuyla çalışmaktan vazgeçen Gold Yapım, rol için Hazal Kaya’yla anlaştı.

Faruk Turgut, daha sonra Aslıhan Gürbüz’le tekrar masaya oturarak sözleşmeyi iptal etti. Gürbüz, konuyla ilgili yorum yapmak istemezken, Turgut, “Başta anlaştık, sözleşme imzaladık ama sonra bazı problemler oldu. Biz de bu sözleşmeyi yok sayarak, Gürbüz’le yollarımızı ayırdık. Üç bölüm parasını avans olarak vermiştik. Sözleşmeyi biz bozduğumuz için verdiğimiz avansı geri almadık. Bu rakam da 100 bin TL’nin biraz üzerinde... Ben kimsenin ekmeğiyle oynamam. Sonuçta o da bu işi beklediği için iş kaybı yaşadı” diye konuştu.