Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin afişi yayınlandı

'Aşk Tesadüfleri Sever 2' afişinde yer alan kareler; milyonlarca seyirciye ulaşan serinin ilk filmi 'Aşk Tesadüfleri Sever'in de afiş fotoğraflarını çeken ve filmde konuk oyuncu olarak yer alan fotoğrafçı Mehmet Turgut’un imzasını taşıyor.

Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin afişi yayınlandı - Sayfa 1

Merakla beklenen 'Aşk Tesadüfleri Sever 2' filminin afişi paylaşıldı.

Ömer Faruk Sorak’ın milyonlarca seyirciye ulaşan 'Aşk Tesadüfleri Sever' filminin merakla beklenen ikincisi 'Aşk Tesadüfleri Sever 2', sinema severlerinin heyecanını yükseltmeye devam ediyor. Yayınlanan ilk teaser videosuyla çarpıcı bir aşk öyküsünün sinyallerini veren filmin şimdi de afişi yayınlandı.

18
Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin afişi yayınlandı - Sayfa 2

Serinin ilk filminde hem konuk oyuncu olarak rol alan hem de afiş fotoğraflarını çeken Ankaralı fotoğrafçı Mehmet Turgut, ilk filmde olduğu gibi 'Aşk Tesadüfleri Sever 2'nin de afiş fotoğraflarına imzasını attı. Afiş tasarımını ise, yine ilk filmin afişini hazırlayan Arda Aktaş (Daire Creative) yaptı.

28
Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin afişi yayınlandı - Sayfa 3

Yönetmenliğini Ömer Faruk Sorak ve İpek Sorak’ın birlikte üstlendiği “Aşk Tesadüfleri Sever 2”, büyüleyici ve sarsıcı bir aşkın, gerçek bir yaşam öyküsünden yola çıkan ve tesadüflerle örülü hikâyesini seyirciyle buluşturmaya hazırlanıyor.

38
Aşk Tesadüfleri Sever 2 filminin afişi yayınlandı - Sayfa 4

Gerçek bir yaşam öyküsüne dayanan film geçmişin aşklarını günümüz ilişkileriyle karşılaştırırken seyircisini 1960’lardan günümüze uzanan romantik bir yolculuğa çıkaracak.

48