Aşk-ı Memnu final bölümüyle sosyal medyayı salladı! Bihter ve Behlül unutulmadı!

Kanal D'nin yayınladığı döneme damgasını vuran ve aradan geçen 10 yıla rağmen hala aynı heyecanla izlenen dizisi Aşk-ı Memnu'nun final bölümü yeniden ekrana geldi. Kanal D'de prime time kuşağında yayınlanan Aşk-ı Memnu finali yine sosyal medyanın gündemine oturdu. Bihter'in intihar ettiği final sahnesiyle ilgili ise Twitter'da on binlerce paylaşım yapıldı.

Aşk-ı Memnu final bölümüyle sosyal medyayı salladı! Bihter ve Behlül unutulmadı! - Sayfa 1

Başrollerinde Beren Saat, Kıvanç Tatlıtuğ, Selçuk Yöntem ve Hazal Kaya gibi önemli isimlerin rol aldığı Aşk-ı Memnu dizisi, hafta için her gün Kanal D'nin gündüz kuşağında yeniden yayınlanıyordu. 

120
Aşk-ı Memnu final bölümüyle sosyal medyayı salladı! Bihter ve Behlül unutulmadı! - Sayfa 2

22 Temmuz Çarşamba akşamı ise Aşk-ı Memnu final bölümü bu kez prime time kuşağında ekrana geldi. Halid Ziya Uşaklıgil'in eserinin ekranlara uyarlanan Aşk-ı Memnu'nun yıllar geçmesine rağmen unutulmayan final bölümü sosyal medyanın gündemine oturdu.

220
Aşk-ı Memnu final bölümüyle sosyal medyayı salladı! Bihter ve Behlül unutulmadı! - Sayfa 3

AŞK-I MEMNU FİNALİ SOSYAL MEDYAYI SALLADI

İlk olarak 2008 yılında izleyiciyle buluşan Aşkı Memnu 2010 yılı haziran ayında 79. bölümle final yapmıştı. Başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ ile Beren Saat gibi isimlerin yer aldığı dizinin final bölümü uzun süre gündemden düşmemişti. Aşk-ı Memnu hakkında sosyal medyada on binlerce paylaşım yapıldı. 

320
Aşk-ı Memnu final bölümüyle sosyal medyayı salladı! Bihter ve Behlül unutulmadı! - Sayfa 4

Dizi uzun süre Twitter'da TT listesinde 1 numarada yer aldı.

İşte sosyal medyadaki Aşk-ı Memnu paylaşımlarından bazıları:

420