Magazin
07 Ağu 2023 12:48 Son Güncelleme: 07 Ağu 2023 12:57

Arzum Onan gelini ve oğluyla poz verdi

Mehmet Aslantuğ ile 27 yıllık evliliklerini anlaşarak bitiren Arzum Onan, son olarak oğlu Can Aslantuğ ve sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu ile poz verdi.

Mehmet Aslantuğ ile 27 yıllık evliliklerini anlaşarak bitiren Arzum Onan, son olarak oğlu Can Aslantuğ ve sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu ile poz verdi. Müstakbel gelin, sosyal medyada olay oldu.

Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ çifti, 27 yıllık evliliklerini tek celsede el ele bitirmişti. 

Çiftin oğulları Can Aslantuğ ise aşk hayatında mutluluğu yakalamış görünüyor.

Babasına benzerliği ile sık sık gündeme gelen Can Aslantuğ son olarak sevgilisi Lal Gümüşçüoğlu ve annesiyle pozlarını paylaştı.

Arzum Onan, oğlu ve gelininin pozlarına sosyal medyada çok sayıda yorum ve beğeni geldi. 

 

Onan, boşanmadan evvel, eşiyle fotoğrafını paylaşarak şunları yazmıştı:

Bazılarının vicdanı yok.

Sırf kendi çıkarları uğruna, neredeyse bir ömür geçirdiğim, hepinizin yakından tanıdığı; tutarlı, saygılı, hassas Mehmet’i, son derece çirkin bir yalanla, konumlandığı siyasi mücadelesi üzerinden vurmaya çalışıyorlar.

Oysa çok nazik bir üslupla açıklamaya çalıştım.

“30 yıla yakın zamandır sevdiğim adamın; değil ‘psikolojik şiddet’, her daim yanımda olan, destekleyen kişiliği, bu türden iftiralara malzeme olmayı asla hak etmez” dedim.

 

"BOŞANMAYI MEHMET İSTEDİ"

Boşanma sürecini de; başta oğlumuz, sevdiklerimiz ve sevenlerimiz için ilave duygusal yüklere dönüştürmemek adına böyle tarif ettim.

Zaman içinde gelinen aşamada, boşanmayı talep eden Mehmet oldu. Dava sürecini benim başlatmamın da daha seviyeli bir yaklaşım olacağına karar verdik.

29 Mayıs boşanma tarihimiz dışındaki bu yalan iddialar alenen kötü niyet barındırmakta, amaçlı yapılmaktadır.

Daha önce de paylaştığım üzere; zamanla her ilişkinin yaşadığı/yaşayabileceği bir yorgunluktan geçiyor olmak; birbirimize olan sevgimizi, saygımızı, ailemizin durduğu yeri değiştirmeyecek!

Sevgiyle, sükunetle…