Televizyon
21 Tem 2021 00:44 Son Güncelleme: 21 Tem 2021 08:47

Arka Sokaklar'dan ayrıldı mı? Ünlü oyuncudan kafa karıştıran paylaşım

Kanal D’nin en uzun soluklu yapımlarından olan Arka Sokaklar’dan ayrıldığı iddiaları gündeme gelen ünlü oyuncunun paylaşımı kafa karıştırdı.

Ekranların fenomen dizisi Arka Sokaklar'da Hüsnü Çoban'ı canlandıran Özgür Ozan'ın yeni sezonda diziden ayrılacağı iddia edilmişti. Ünlü oyuncu Özgür Ozan, bu iddiaların ardından Instagram hesabından yaptığı paylaşımla dikkat çekti.

Kanal D'de 15 sezondur ekranlarda olan Arka Sokaklar dizisinin sevilen karakteri Hüsnü Komiser'i canlandıran Özgür Ozan'ın yeni sezonda dizide yer almayacağı iddia edildi.

Ege sahillerinde tatil yapan Özgür Ozan, Arka Sokaklar dizisinde çekilen bir fotoğrafını ise "İşler iyice kızıştı" notuyla paylaştı. Ünlü oyuncunun takipçileri ise sevilen oyuncuya diziden ayrılmaması yönünde yorumlar yaptı.

Hüsnü Çoban'ın oğlu Tekin Çoban'ı canlandıran Onur Bay ve kızı Zeliş karakterine can veren Yüsra Geyik, Arka Sokaklar'ın sezon finalinde diziden ayrılmıştı.

TRANSFER İDDİALARINI YALANLADI
Hüsnü Çoban'ın yerine İsmail Demirci'nin geleceği de öne sürülmüştü. Son olarak Kuzey Yıldızı İlk Aşk dizisinde rol alan İsmail Demirci ise Arka Sokaklar'da rol alacağı iddialarının doğru olmadığını açıkladı.