Arda Kural'dan üzücü haber!"Günlerce aynı kazağı giydi, telefonu kullanamadı"

'Felaket Tellalı' olarak tanınan ses sanatçısı Onur Akay, ünlü oyuncu Arda Kural'ın hastalığının yeniden nüksettiğini duyurdu. Kural'ın metrobüste görüntülendiği anları paylaşan Akay, oyuncu için "Günlerdir aynı kazağı giyiyor, telefonunu bile kullanamıyor." sözlerini kullandı.

Arda Kural'dan üzücü haber!"Günlerce aynı kazağı giydi, telefonu kullanamadı" - Sayfa 1

Onur Akay, Arda Kural’ın metrobüste çekilmiş fotoğraflarını paylaştı ve hastalığının yeniden nüksettiğini duyurdu .

18
Arda Kural'dan üzücü haber!"Günlerce aynı kazağı giydi, telefonu kullanamadı" - Sayfa 2

2012 yılında Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’ne yatırılarak tedavi gören ve kendisine Psikonevroz teşhisi konulan ünlü oyuncu Arda Kural’ın rahatsızlığının yeniden nüksettiği ortaya çıktı.

28
Arda Kural'dan üzücü haber!"Günlerce aynı kazağı giydi, telefonu kullanamadı" - Sayfa 3

Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, Arda Kural’la ilgili bir yazı kaleme alarak Kral’ın rahatsızlığının yeniden nüksettiğini duyurdu. Ünlü oyuncunun metrobüste çekilmiş fotoğraflarını da yayınlayan Akay, “2008 yılında son filminden parasını alamayınca depresyona girmişti Arda Kural… Önceleri tedavi olmayı kabul etmemişti. 2012 yılında ise Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi’nin K2 Servisi’ne yatırılmış ve Kural’a ‘Psikonevroz’ teşhisi konulmuştu. Arda, günde 3 ilaç kullanıyordu ve tekrar işi ile ilgili gelişmeler yaşayınca durumu iyiye gitmeye başlamış ve düzelmişti. 

38
Arda Kural'dan üzücü haber!"Günlerce aynı kazağı giydi, telefonu kullanamadı" - Sayfa 4

Ancak projelerde yer bulamayan Arda’nın hastalığı yeniden nüksetti ve bitkin bir şekilde metrobüslerde ve minibüslerde dolaşıyor. Günlerdir aynı kazağı giyiyor, telefonunu bile kullanamıyor. Sosyal medya adresleriyle bile ev arkadaşı ilgileniyor.” ifadelerini kullandı.

48