Spor
23 Haz 2024 10:38 Son Güncelleme: 23 Haz 2024 10:44

Arda Güler'den Vincenzo Montella paylaşımı!

A Milli Futbol Takımı'nın 19 yaşındaki yıldızı Arda Güler, Portekiz karşısındaki hezimetten sonra sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla gündem oldu. Arda Güler'in, Vincenzo Montella ile birlikte fotoğrafını paylaşması dikkat çekti.

EURO 2024 F Grubu ikinci maçında Portekiz'e 3-0 yenilen Türkiye, gruptan çıkma şansını son maça bırakırken, maça yedek kulübesinde başlayan Arda Güler, kendisini sonradan oyuna sona teknik direktör Vincenzo Montella'ya destek veren bir paylaşım yaptı.

A Milli Futbol Takımı Teknik Direktörü Vincenzo Montella, Portekiz maçından önce yaptığı açıklamada, 19 yaşındaki Arda Güler'in 'yorgunluk' nedeniyle dinlendirileceğini söylemişti. Portekiz maçına, Gürcistan maçına göre rotasyonlu kadroyla çıkan Montella, 70. dakikada Arda Güler'i oyuna aldı.

Yunus Akgün'ün yerine giren Arda Güler, tüm çabasına rağmen oyuna girdikten sonra skoru değiştirmeyi başaramadı. Maçtan sonra Montella'ya yönelik eleştirilerin ardından Arda Güler'den dikkat çeken bir paylaşım geldi.

Vincenzo Montella'nın kendisini alnından öptüğü bir fotoğrafı paylaşan Arda Güler, bir sonraki paylaşımında takım sevincinin olduğu fotoğrafa ise, "Bu takıma inanmaktan ve bizi desteklemekten vazgeçmeyin. Çünkü biz son dakikaya kadar ülkemiz için savaşmayı bırakmayacağız." mesajını yazdı.