Televizyon
12 Mayıs 2011 10:32 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 12:20

ARANAN İFFET BULUNDU! HANGİ OYUNCUYLA ANLAŞILDI?

Tecavüz sahnesiyle ünlü 'İffet' filminin dizi verisyonunda başrolü için sonunda anlaşmaya varıldı. VİDEO

Müjde Ar’ın otomobil penceresinde tecavüze uğradığı sahnesiyle ünlü filmi ’İffet’in dizi versiyonundaki yeni başrol oyuncusu belli oldu. Dizide ’İffet’ rolünü, "Yaprak Dökümü" dizisinin Ferhunde’si Deniz Çakır oynayacak.

Yeni yayın döneminde Kanal D’de ekrana gelecek dizi için yapımcı Faruk Turgut, ’Yaprak Dökümü’nde rol alan Fahriye Evcen ile anlaşma imzalamıştı. Ancak Evcen dizide yumuşatılarak çekilecek tecavüz sahnesinin yanı sıra vücut hatlarının görünebileceği diğer tüm sahnelere de itiraz edince Turgut, yeni bir oyuncu arayışına girdi ve Evcen’in sevgilisi Özcan Deniz ile "Ya Sonra" isimli filmde de oynayan Deniz Çakır ile el sıkıştı.

Turgut, "Fahriye’nin kendine ait prensipleri var. Bu prensipleri aşamayınca karşılıklı oturup bu projede çalışmamaya karar verdik. Elbette hassasiyetlerine saygı duyuyorum ama projenin adı da ’İffet’ ve ’İffet’in filminden gelen bir imajı var. Dizide iffet kavramını sorgulayacağız. Fahriye Evcen bu imajı kafasında oturtamadı. Bu projede olmamasının kendisi için daha uygun olduğuna karar verdi. Yoksa beraber çalışmak için 2 aydır uğraşıyorum. Olmayınca yapacak bir şey yok" diye konuştu

 
İŞTE MÜJDE AR’IN İFFET FİLMİNDEKİ TECAVÜZ SAHNESİ