Gündem
01 Mayıs 2015 16:55 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 17:31

Apple'ın sır ürününü çaldılar!

Apple'ın sır gibi sakladığı ürününün bilgileri bir çalışanı tarafından çalındı

Google Haberlere Abone ol
Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinden Apple, sır gibi sakladığı bir ürününün bilgilerini çaldırdı. Bilgileri çalanın şirketin bir çalışanı olduğu ifade edildi.

Apple'ın yeni iPad modelini yanında taşıyan bir çalışanının bu modeli California eyaletinde gittiği bir evde çaldırdığı iddia ediliyor. İddiaya göre, adı açıklanmayan Apple çalışanı ile internet üzerinden tanışan ve adamı evine davet eden Katherine Stump, talihsiz adama tuzak kurdu.

Apple çalışanı eve geldiği sırada Stump'ın erkek arkadaşı tarafından bayıltıldı. Daha sonra ikili talihsiz adamı ıssız bir bölgeye bıraktı. Polisin Alexander Nejat ve Katherine Stump'ı gözaltına almasının ardından kayıp para bulunurken iPad'e ulaşılamadı.

Olayla ilgili açıklama yapan yetkililer, çalınan iPad modelinin Apple'ın yeni ürününün prototipi olup olmadığına dair bir bilgiye ulaşmadıklarını duyurdu. Çalınan ve polis tarafından bulunamayan cihazın yeni iPad olması durumunda ürün hakkında kısa süre içinde yeni bilgilerle karşılaşabiliriz. Basına yansıyan olayın ardından Apple'dan henüz resmi bir açıklama gelmedi.

ETİKETLER
#apple # iPad modeli