Gündem
27 Nis 2013 11:00 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:08

ANTALYA TELEVİZYON ÖDÜLLERİ'NE ÜNLÜLER AKIN ETTİ!

Antalya Televizyon Ödülleri'nin açılış resepsiyonunda renkli anlar yaşandı

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı CHP’li Mustafa Akaydın, 4’üncü Antalya Televizyon Ödülleri açılış resepsiyonunda, "Bu tür organizasyonları dünyada yapmak kritik bir iştir. Ödül var, yarışma var. Her zaman eleştiri alabilirsiniz. Kırılgan bir sektördür. Zannediyorum artık sürdürülebilir kıldık" dedi.

Antalya Büyükşehir Belediyesi ve Antalya Kültür Sanat Vakfı (AKSAV) tarafından Türk televizyon dünyasının en iyilerinin ödüllendirildiği 4’üncü Antalya Televizyon Ödülleri’nin açılış resepsiyonu Mardan Palace Otel’de gerçekleştirildi. Açılışta, bu yıl ’En İyi Komedi Dizisi’ dalında yarışan İşler Güçler dizisi ekibi, Star TV’de yayınlanan 20 Dakika dizisinden İlker Aksum, spor yorumcusu Erman Toroğlu’nun da aralarında bulunduğu televizyon dünyasının ünlü isimleri ve davetliler katıldı.

Antalya Büyükşehir Belediye Bandosu’nun konseriyle renklenen gecede Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, 4 yıl önce ilki gerçekleşen Antalya Televizyon Ödülleri’nin kendileri için iddialı bir adım olduğunu söyledi. İlk yarışmayla birlikte, Antalya Televizyon Ödülleri’ne Antalyalıların, bu yıl 50’nci yılı kutlanacak Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde olduğu gibi coşkulu bir destek verdiğini kaydeden Başkan Akaydın, "Bu tür organizasyonları dünyada yapmak kritik bir iştir. Ödül var, yarışma var. Her zaman eleştiri alabilirsiniz. Kırılgan bir sektördür. Zannediyorum artık sürdürülebilir kıldık. Bu konuda basının ve Antalyalılarını çok önemli desteğine ihtiyacım var. Bugün Antalyalıların gözlerinden anladığım kadarıyla bu desteği verdiler" diye konuştu.

Antalya Televizyon Ödülleri açılış kokteyli, Başkan Akaydın’ın sponsorlara teşekkür plaketi sunmasıyla sona erdi.

SERGİ AÇILIŞI

Mardan Palace Otel’de gerçekleşen resepsiyon öncesi, otelin Beylerbeyi salonunda Mehmet Gacıroğlu’na ait ’Osmanlı İmparatorluğu Kağıt Para Koleksiyonu’nun açılışı gerçekleştirildi. Açılışa Antalya Vali Yardımcısı Recep Yüksel, Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Akaydın, AKSAV Başkan Vekili Arif Bulut’la birlikte Muhteşem Yüzyıl dizisinde Lütfi Paşa’yı canlandıran Mehmet Özgür de katıldı. Mardan Palaca Otel’deki koleksiyon sergisi 5 Mayıs’a kadar gezilebilecek.

DHA