Magazin
01 Eki 2016 16:17 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 21:34

Angelina Jolie ve Brad Pitt geçici olarak anlaştı

Hollywood yıldızı Angelina Jolie’nin eşi Brad Pitt’e boşanma davası açmasının ardından çiftten ilk kez bir uzlaşma haberi geldi.

Ayrılık haberi ile magazin gündeminde manşete çıkan Angelina Jolie-Brad Pitt çiftinin, çocukların velayeti konusunda geçici anlaşma sağladığı öğrenildi. ‘Brangelina'nın anlaşmasının, Los Angeles Çocuk ve Aile Hizmetleri'ne cuma günü iletildiği belirtildi.

Daily Mail'e konuşan bir kaynak, Angelina Jolie'nin 6 çocuğun velayetini aldığını söyledi. Çocuklara fiziksel şiddet uyguladığı iddia edilen Brad Pitt'in ise bir terapistin gözlemi altında çocuklarına ilk ziyaretini gerçekleştireceği öğrenildi.

Ünlü çifte yakın kaynak, “Bu geçici anlaşma 20 Ekim'de sona erecek. Bu, karar alma sürecini yapılandıracak tamamen gönüllü bir anlaşma. Hem Brad hem de Angelina aile danışmanlığı almak zorunda kaldılar, her ikisi de ailesinin iyiliği için bunu yapmaya gönüllü oldu” dedi.

Öte yandan 52 yaşındaki aktörün, gönüllü olarak uyuşturucu ve Alkol testine tabi olacağı ve tüm aileyle birlikte danışmanlık alacağı öne sürüldü.