Magazin
10 Eyl 2021 09:56 Son Güncelleme: 10 Eyl 2021 10:38

Amerika’ya yerleşen Tolga Karel aşka geldi! Eşiyle dudak dudağa pozunu paylaştı...

Yaprak Dökümü dizisiyle şöhreti yaşayan ve oyunculuğu bıraktıktan sonra ilesiyle Amerika'da yaşamaya başlayan Tolga Karel, sosyal medya hesabından eşiyle öpüşürken çektirdiği bir fotoğrafı paylaştı.

Rol aldığı dizilerdeki performansıyla yıllarca adından söz ettiren Tolga Karel, 2016 yılında Amerikalı Sarah Scott ile evlenerek yurt dışına taşındı. Oyunculuğu bırakan Karel, uzun yıllar tır şoförlüğü yaptıktan sonra kendi şirketlerini kurdu. Mutlu bir evliliği olan Tolga Karel, Instagram hesabından romantik bir paylaşım yaptı.

ÖPÜŞME POZUNU PAYLAŞTI

Saçlarını uzatan ve aldığı kilolarla dikkat çeken Karel, eşiyle öpüşürken çektirdiği fotoğrafı Instagram hesabından paylaşarak "Benim güzel karım" notunu yazdı. Oyuncunun paylaşımı kısa sürede yorum ve beğeni yağmuruna tutuldu.

İşte o kare...

YENİ BİR HAYAT KURDU

Tolga Karel, Sarah Scoot ile evliliğinden önce Azeri model Günay Musayeva ile 4 yıl evli kalmış ve Cihangir adından bir oğlu dünyaya gelmişti. Oyunculuğu bıraktıktan sonra Survivor yarışmasına katılan Karel, daha sonra temelli olarak yurt dışına taşınarak ailesiyle yeni bir hayat kurdu.