Amerikalı yıldız şarkıcı Türk çıktı! Baklava paylaşımı olay oldu!

Macaristan asıllı ABD'li şarkıcı Halsey, Türk hayranlarını sevindiren bir paylaşım yaptı. Twitter'da bir hayranının, “Türkiye'de baklava yemeni tavsiye ediyorum” mesajına cevap veren yıldız şarkıcı, Türk DNA'sına sahip olduğunu itiraf etti.

Amerikalı yıldız şarkıcı Türk çıktı! Baklava paylaşımı olay oldu! - Sayfa 1

Amerikalı yıldız şarkıcı Halsey, dün Instagram hesabından baklava fotoğrafı paylaştı. Ünlü şarkıcının bu paylaşımı Türk hayranlarını heyecanlandırmaya yetti de arttı bile.

116
Amerikalı yıldız şarkıcı Türk çıktı! Baklava paylaşımı olay oldu! - Sayfa 2

Ünlü şarkıcı, baklava fotoğrafını, "Yavaş yavaş ev baklavasında ustalaşıyorum" notunu yazarak, mutfaktaki yeteneğini de takipçileriyle paylaşmış oldu.


216
Amerikalı yıldız şarkıcı Türk çıktı! Baklava paylaşımı olay oldu! - Sayfa 3

Fotoğrafı gören hayranları ise ünlü şarkıcıyı sosyal medya hesaplarından mesaj yağmuruna tuttu. Daha sonra Twitter'da bir hayranının kendisine, "Türkiye'de baklava yemeni tavsiye ediyorum" mesajına kayıtsız kalmayarak, Türk DNA'sına sahip olduğunu da itiraf etti.


316
Amerikalı yıldız şarkıcı Türk çıktı! Baklava paylaşımı olay oldu! - Sayfa 4

Başarılı şarkıcı, "Macar asıllı olduğumu düşünerek büyüdüm. Sonra DNA testi yaptırdım ve pek de Macar olmadığımı, aslında Türk olduğumu gördüm. Sadece yüzde 11'lik bir oran ama baklavayı sevmeme yetiyor" dedi.


416