Altın Portakal'da 'kırmızı halı' şıklığı

Antalya'da bu yıl 57'ncisi düzenlenen Antalya Altın Portakal Film Festivalinin ödül töreni koronavirüs gölgesinde gerçekleşti. Yalnızca film ekiplerinin katıldığı tören için kırmızı halıda her yıl olduğu gibi şıklık yarışı yaşandı.

Altın Portakal'da 'kırmızı halı' şıklığı - Sayfa 1

Türkiye'nin en uzun soluklu film festivali olan Antalya Altın Portakal Film Festivalinin 57ncisi Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlendi. Ödül töreni ise bu yıl koronavirüs gölgesinde gerçekleştiriliyor. Tören alanına giden kırmızı halıda ise her sene olduğu gibi şıklık yarışı yaşandı.


123
Altın Portakal'da 'kırmızı halı' şıklığı - Sayfa 2

Törene katılan sanatçılardan bazıları koronavirüse karşı tedbir almak amacıyla maskeleriyle kırmızı halıda yürüdü. Törenin gerçekleşeceği salona gelen film ekipleri kırmızı halı sonuna kurulan platform önünde fotoğraf çektirdi.


223
Altın Portakal'da 'kırmızı halı' şıklığı - Sayfa 3

FESTİVAL BENİM İÇİN ÇOK GÜZEL GEÇTİ

Kırmızı halıda yürüyen 'İnsanlar İkiye Ayrılır' filminin oyuncusu Pınar Deniz, kırmızı kıyafetiyle göz doldurdu. Deniz, Festival benim için çok güzel geçti. Pandemi döneminde böyle nefes alır gibi oldum.


323
Altın Portakal'da 'kırmızı halı' şıklığı - Sayfa 4

Karamsar havadan çıkıp insanların hala bir şeyler üretip gösterebiliyor olması benim için muazzam bir deneyimdi. Benim ilk festivalimdi bu yüzden çok heyecanlıyım" dedi.


423