Alp Kırşan Survivor'daki hayatını bıraktı, İstanbul'u terk etti! "Parada gözüm olsa..."

Survivor'da uzun yıllar sunuculuk yapan Alp Kırşan ani ayrılma kararıyla herkesi şoke etmişti. Survivor'daki hayatını bırakıp ailesine dönen sunucu Alp Kırşan "Türkiye’de, ailemin yanında olmayı seçtim. Acun Ilıcalı'da anlayışla karşıladı" demişti. Ailesini alıp Bodrum'a giden ve burada gözlerden uzak bir hayat süren Alp Kırşan açıklamalarıyla dikkat çekti.

Alp Kırşan Survivor'daki hayatını bıraktı, İstanbul'u terk etti! "Parada gözüm olsa..." - Sayfa 1

Oyuncu ve sunucu Alp Kırşan 2012'de Acun Ilıcalı ile el sıkışmış ve 'Survivor'ı sunmaya başlamıştı. Uzun yıllar Survivor'da başarılı bir sunuculuk yapan Alp Kırşan ani bir kararla programı bırakmıştı.

124
Alp Kırşan Survivor'daki hayatını bıraktı, İstanbul'u terk etti! "Parada gözüm olsa..." - Sayfa 2

Alp Kırşan ailesinin yanına dönüp eşi Zeynep Kırşan ve iki çocuğunu da alarak Bodrum'a yerleşti. Bodrum Engelliler Sağlık Vakfı tarafından düzenlenen Beyaz Gece'de sunuculuk yapan Alp Kırşan açıklamalarıyla dikkat çekti.

224
Alp Kırşan Survivor'daki hayatını bıraktı, İstanbul'u terk etti! "Parada gözüm olsa..." - Sayfa 3

"PARA İLE ÇOK İŞİM YOK"

Oğulları Efe ve Ata ile ilgilendiğini dile getiren Kırşan, "Bunlar folik asit çocukları... Durmuyorlar, beyin olarak seninle yarışıyorlar. Bu yaş grubu çok zeki ve ailecek çok mağduruz . Buradan sesleniyorum; iki çocuk yapacaksanız ve ikincisi de erkek olacaksa dikkat edin... 

324
Alp Kırşan Survivor'daki hayatını bıraktı, İstanbul'u terk etti! "Parada gözüm olsa..." - Sayfa 4

İstanbul'da yaşasaydım kesin tımarhanelik olurdum. Bodrum'da olduğumuz için çocukların isteklerini daha çabuk yerine getiriyoruz. Benim çocuklar Mustafa Topaloğlu'na pabucu ters giydirir" açıklamasını yaparak, güldürdü.

424