Ali Koç'un 14,5 Milyon Dolarlık yeni malikanesi göz kamaştırdı

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç'un 14.5 milyon dolarlık yeni ultra lüks malikanesi ABD'de çalkalandı. Ünlü magazin ve sinema dergilerinden Variety, yeni ultra lüks villanın tüm ayrıntılarını geçti.

Ali Koç'un 14,5 Milyon Dolarlık yeni malikanesi göz kamaştırdı - Sayfa 1

ABD'nin önde gelen magazin ve sinema dergilerinden Variety, Ali Koç'un Los Angeles şehir manzarasına ve Pasifik Okyanusu manzarasına sahip ve son teknolojik sistemlerle donatılmış malikâneye yaklaşık 5 milyon dolar indirim yaptırarak 14.5 milyon dolara Ali Koç'un satın aldığını yazdı.


18
Ali Koç'un 14,5 Milyon Dolarlık yeni malikanesi göz kamaştırdı - Sayfa 2

 Los Angeles’ın ünlü Bird Caddesi’nde yer alan ve Hollywood’un popüler bölgelerinden Sunset Strip’i tepeden gören bu lüks malikâne için Koç’un pazarlık yaptığını yazan Variety, 19 milyon dolarlık fiyattan yaklaşık 5 milyon dolarlık indirim yapıldığını aktardı.


28
Ali Koç'un 14,5 Milyon Dolarlık yeni malikanesi göz kamaştırdı - Sayfa 3

Lüks malikânenin Los Angeles manzarasının yanı sıra Pasifik Okyanusu ve Catalina Adası manzarasının da olduğu aktarıldı.Şöminenin de olduğu oturma odasında langırt da var. Langırtların sarı ve lacivert olması dikkat çekti.


38
Ali Koç'un 14,5 Milyon Dolarlık yeni malikanesi göz kamaştırdı - Sayfa 4

Lüks malikânede birçok lüks teknolojik sistemin ve otomasyon mekanizmasının olduğu belirtilirken, evin yapıldığı arazinin ise ABD’nin meşhur girişimcilerinden birine ait olduğu belirtildi.


48