Gündem
09 Haz 2024 10:01 Son Güncelleme: 09 Haz 2024 14:44

Ali Koç - Aziz Yıldırım yayınında olay Acun Ilıcalı detayı! ‘Ben onlar çıkmadan çıkmam…’

Fenerbahçe başkan adayları Ali Koç ve Aziz Yıldırım'ın katıldığı canlı yayından önce stüdyoda gerginlik yaşanan anların görüntüleri ortaya çıktı.

Fenerbahçe'de yeniden aday olan eski başkan Aziz Yıldırım ve mevcut başkan Ali Koç'un, Habertürk Televizyonu'nda katıldığı canlı yayın öncesinde gerginlik yaşandı.

Yayın sırasında Ali Koç, "Öncelikle ne oldu da son dakika buluşalım dediniz? Dışarısı Kurtlar Vadisi gibi, herkes gelmiş. Programa 10 dakika geç başladık arkadaşları ayıramadık" diye konuştu.

Aziz Yıldırım ise "Boşver, hallederiz onları. Ya çıktılar dışarı boşver" karşılığını verdi.

Gazeteci Murat İde, program öncesinde stüdyoda yaşananların görüntülerini, "Bu görüntüler başka yerde yok! İşte o stüdyo.. Ali Koç ve Aziz Yıldırım geldi.. Stüdyo boşaltılabilirse yayın başlayacak.." notuyla paylaştı.

Kamera arkasında bekleyen, iki grup kanal çalışanlarının uyarılarına karşın stüdyoda beklemeyi sürdürdü. Bu sırada bir kişinin "Ben onlar çıkmadan çıkmam. Onlar çıkacak ben de çıkacağım" diyerek bağırdığı duyuldu.

ACUN ILICALI DA ORADAYDI

Yaşanan gerilim sırasında Ali Koç'un yönetim listesinde yer alan ve Aziz Yıldırım'a yönelik açıklamalarıyla gündem yaratan ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı'nın stüdyoda olduğu görüldü.

AZİZ YILDIRIM'A BAKIŞI DİKKAT ÇEKTİ

Bir kenarda sandalyede oturan Ilıcalı'nın gerginlik sırasında pozisyonunu bile bozmadığı görülürken, Aziz Yıldırım'a yönelik bakışı da dikkat çekti.

İşte o anlar…