Aleyna Tilki ABD'ye yerleşti! Cesur pozlarla olay yarattı

Sosyal medya hesabından paylaştığı cesur pozlarla sık sık gündeme gelen genç şarkıcı Aleyna Tİlki, eğitim için yerleştiği ABD'den de fotoğraflar paylaşmaya devam ediyor.

Aleyna Tilki ABD'ye yerleşti! Cesur pozlarla olay yarattı - Sayfa 1

19 yaşında olmasına rağmen şarkılarıyla milyonlara ulaşıp binlerce hayran edinen Aleyna Tilki, eğitimi için bir süre Amerika'da yaşayacağını duyurmuştu. Geçtiğimiz günlerde Amerika'ya uçan Tilki, oradan ilk fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sundu.


112
Aleyna Tilki ABD'ye yerleşti! Cesur pozlarla olay yarattı - Sayfa 2

Tilki, paylaştığı fotoğraflara İngilizce olarak, "Merhaba Amerika! Sana büyük bir sürprizim var." notunu ekledi. Genç şarkıcının paylaşımları kısa süre içerisinde 100 bini aşkın beğeni aldı.


212
Aleyna Tilki ABD'ye yerleşti! Cesur pozlarla olay yarattı - Sayfa 3

Orada işlerim olacak: Öte yandan Aleyna Tilki, geçtiğimiz ay yaptığı açıklamada "Eğitimime Amerika'da devam edeceğini söyleyen şarkıcı, "Ben Amerika'da okuyacağım. Amerika'da işlerim olacak. Ayça da Amerika'da okuyacak. Biraz ailemden uzak kalacağım" demişti.


312
Aleyna Tilki ABD'ye yerleşti! Cesur pozlarla olay yarattı - Sayfa 4

Aleyna Tilki kimdir?

Aleyna Tilki, 28 Mart 2000 tarihinde Konya’da dünyaya gelmiştir. İlk olarak 2014 yılında Yetenek Sizsiniz yarışması ile tanınmıştır.


412