Gündem
24 Eki 2012 00:31 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 14:18

ALEX'E O TWEETİ KİMİN ATTIRDIĞINI BİLİYORUM! SERHAT ULUEREN'DEN ŞOK İDDİA!

CNN Türk ekranlarında Aykırı Sorular'a konuk olan spor yazarı ve televizyon programcısı Serhat Ulueren, Enver Aysever'in sorularını yanıtladı.

Aziz Yıldırım'la arasındaki gerilimi yorumlayan Ulueren, şike davasına dair kesin bir kanaat edindiğini söyledi. Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının şike yaptığına kesin bir şekilde inandığını belirten Ulueren, yine de "Ama Fenerbahçe şike yapmadı diyorum" diyerek şaşırttı.

"Aziz Yıldırım ve arkadaşlarının şike yaptığına inanıyorum. Ama Fenerbahçe yapmadı diyorum. Aziz Yıldırım ve arkadaşları ellerine gözlerine bulaştırmışlar. Bana göre Aziz Bey ciddi anlamda para saçmış, dolandırılmış. Ama bunlar ne Fenerbahçe klübünün ne oyuncusunun ne taraftarının ne Aykut Hoca'nın ilgisinde olan şeyler değil. Teşebbüs etmiş, denemiş garantiye almıi, Aykut Hoca'ya güvenmemiş ne dersek diyelim.Yapmak için uğraşmışlar Aziz Bey ve aarkadaşları ama olmamış, başaramamışlar."

ALEX'İN YALANLADIĞI RÖPORTAJ İÇİN İLGİNÇ İDDİALAR

Geçtiğimiz günlerde Vatan gazetesindeki köşesinde Alex'in evine bir aile ziyaretinde bulunduğunu ve özel bazı demeçler aldığını yazan Ulueren, ünlü futbolcudan gelen yalanlama için ilginç bazı iddialar attı ortaya. Alex, Twitter'daki açıklamasında Ulueren'in yazısının hayali olduğunu, yazıdaki fotoğrafın ise havaalanında diğer taraftarlarla birlikte çekilmiş bir rica fotoğrafı olduğunu yazmıştı. Serhat Ulueren ise Alex'in bu açıklamasına karşılık "o tweet'ten rahatsız olmadım. Ona bu tweet'i kimin neden attırdığını da bildiğim için bana koymadı." dedi.

ALEX'E O YALANLAMA TWEET'İNİ ALİ KOÇ'MU ATTIRDI?

"Ben Alex'le aynı sitede oturuyorum. Eşimle aynı tenis klübündeler. Sürekli denk geliyoruz selamlaşıyoruz. Tanıdığım, bildiğim beğendiğim bir oyuncu. Bu tweet beni çok rahatsız etmedi. Ona bu tweet'i kimin neden attırdığını da bildiğim için bana koymadı. Alex'in Twitter sayfasında aldığı tepkilere bakarsanız "sen nasıl Fenerbahçe düşmanı birine röportaj verirsin sen nasıl bir adamsın" diye tepki aldığını görürsünüz. Bunlara maruz kaldı çocuk. Ben kendisine bu durumu baştan anlattım zaten tepki alırsın diye ama yok kardeş önemli değil sen kullan dedi. Ben özel röportaj yaptım da demedim ki. Benim Alex'le ilgili bir analizim var. Alex'in ağzından yazılan tek bir şey var. Öyle bir röportaj yok ki. Saat 17:21'de Alex'in evinden çıkan kıymetli hatta kıymetli demeyeyim, eski bir yönetici var. Ali Koç evden gidiyor sonra bu tweet geliyor. O yaptı demiyeyim, tarftarın ve arkadaşlarının tepkileriyle böyle bir şey yapmış olabilir."

İVANA SERT'İ TELEGOL'DE YORUMCU OLARAK İZLEYEBİLİRİZ!

Medyadaki "kadın futboldan anlar mı" tartışmasını da yorumlayan Serhat Ulueren, şaşırtıcı açıklamalar yaptı. Kadının mutlaka futbolun içinde olması gerektiğini söyleyen Ulueren Telegol ekibine bir kadın yorumcu katmak için çalıştığını duyurdu.

"Bu sene programa bir kadın almak için uğraştım. Daha önce de söyledim. Ben İvana Sert gibi ismin programımda yorumcu olmasını isterim. Eğer elverirse programa mutlaka bir kadını katmayı düşünüyorum."