Akrep dizisine sürpriz oyuncu!

Star dizisi ‘Akrep’in oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu.

Akrep dizisine sürpriz oyuncu! - Sayfa 1

Daha önce de birçok projede yer alan usta oyuncu Suzan Aksoy, dizinin 16’ıncı bölümünden itibaren oyuncu kadrosuna dahil olarak, ‘Hünkar’ karakteriyle seyirci karşısına çıkacak.

18
Akrep dizisine sürpriz oyuncu! - Sayfa 2

Suzan Aksoy, Perihan’ın gecekonduda yaşadığı zamanlardan komşusu, Berna’nın ve çocukları Duru ve Şahin’in dadısı ve manevi annesi ‘Hünkar Arımlı’ karakteriyle geliyor.

28
Akrep dizisine sürpriz oyuncu! - Sayfa 3

PERİHAN’IN KADİM DOSTU

Hünkar, Perihan’ın eski komşusu. Geçmiş yıllarda Berna’ya, ardından Duru’ya ve Şahin’e bakıcılık eden Hünkar; acı ve sevinçleri beraber yaşadığı kadim dostu Perihan’la yeniden sırt sırta vererek mücadele edecek. Hünkar, Berna ve Fikret’in ölümünün ardından köşkte hüküm süren kara bulutları dağıtmaya uğraşacak. Hünkar, Perihan ve torunlarına güç olurken, onları üzenlere eli maşalı, dobra yanını göstermekten de geri durmayacak. Hünkar’ın çalışkanlığı, disiplini ve Perihan’a sadakati ise Hacer’i hayli rahatsız edecek.

38
Akrep dizisine sürpriz oyuncu! - Sayfa 4

‘Akrep’in, yapımını 1441 Production adına İrfan Şahin üstleniyor. Yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken, senaryosunu Erkan Birgören kaleme alıyor.

48