Gündem
20 Eki 2013 14:35 Son Güncelleme: 23 Kas 2018 15:42

''AKP HÜKÜMETİ DİKTİĞİ FİDAN'I SÖKMEZ, SÖKTÜRMEZ''

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Twitter'dan yaptığı açıklamada, ABD basınındaki MİT Müşteşarı Hakan Fidan ile ilgili iddialara cevap verdi.

Google Haberlere Abone ol
Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, MİT Müsteşarı Hakan Fidan ile ilgili yaptığı açıklamada, ’’Herkes şunu iyi bilmeli ki; Türkiye ve Türkiye’yi yöneten AK Parti Hükümeti, diktiği Fidan’ı sökmez, söktürmez’’ dedi.

Başbakan Yardımcısı Bekir Bozdağ, Twitter’dan yaptığı açıklamada, ABD basınındaki MİT Müşteşarı Hakan Fidan ile ilgili iddialara cevap verdi.

Bozdağ, Hakan Fidan’ın vatana, devlete, bayrağa ve bağımsızlığa sadakatinin tam ve tartışılmaz olduğunu kayderek şunları söyledi:

’’Hakan Fidan’ın; millet, milletin tam egemenliği, vatan, devlet, bayrak ve bağımsızlığımıza sadakati tamdır, tartışılmaz. Sayın Fidan hakkında yazılan haber ve yorumlar ile bazı güçlerin ona karşı duruşlarının ana nedeni, onun bu değerlere tartışmasız sadakatidir.

’BAŞBAKANIMIZIN FİDAN’I ATAMASININ DOĞRULUĞUNU GÖSTERDİ’
Sayın Başbakanımızın Fidan’ı atamasının ne kadar doğru/stratejik bir tercih olduğunu, yazılan haber ve yorumlar bir kez daha göstermiştir. Herkes şunu iyi bilmeli ki Türkiye ve Türkiye’yi yöneten AK Parti Hükümeti, diktiği Fidan’ı sökmez, söktürmez. Herkes bu gerçeği görmelidir.’’